Õis, Lüüdia Vallimäe-Mark E-kunstisalongis Lüüdia Vallimäe-Mark alustas õpinguid 1943 "Pallases“ ja lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi (ümbernimetatud "Pallase“) 1949. aastal. Kunsti- ja kultuurihuvi sai Vallimäe-Mark juba kodust kaasa: tema ema oli skulptor Kristine Mei, tädid Lydia ja Natalie Mei samuti tunnustatud kunstnikud ning isa keeleteadlane Julius Mark. Tema loomingu ühe kaalukama osa moodustavad portreed, kuid ta on viljelenud ka maastiku-, lille- ja aktimaali, figuurikompositsiooni ja linnavaadet. "Õies“ on Vallimäe-Mark keskendunud ühe õie kujutamisele, kasutades selleks mitmeid erinevaid värvivarjundeid. Antud töö on loodud sügava tänutundega oma arstile. 2001 Õis, Lüüdia Vallimäe-Mark E-kunstisalongis Vallimäe-Mark Lüüdia
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Õis, Lüüdia Vallimäe-Mark E-kunstisalongis

Õis

1980 Pastell, paber. Signeeritud. Lm 19x16,6
Alghind: € 350, lõpphind: € 350
29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon
11.11.2012 kell 15, Raekoja plats 20, Tartu

Lüüdia Vallimäe-Mark alustas õpinguid 1943 "Pallases“ ja lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi (ümbernimetatud "Pallase“) 1949. aastal. Kunsti- ja kultuurihuvi sai Vallimäe-Mark juba kodust kaasa: tema ema oli skulptor Kristine Mei, tädid Lydia ja Natalie Mei samuti tunnustatud kunstnikud ning isa keeleteadlane Julius Mark.

Tema loomingu ühe kaalukama osa moodustavad portreed, kuid ta on viljelenud ka maastiku-, lille- ja aktimaali, figuurikompositsiooni ja linnavaadet. "Õies“ on Vallimäe-Mark keskendunud ühe õie kujutamisele, kasutades selleks mitmeid erinevaid värvivarjundeid. Antud töö on loodud sügava tänutundega oma arstile.Lüüdia Vallimäe-Mark (1925-2004)
Maalikunstnik sündis 1925. aastal Tartus. Suri 2004. aastal. Õppis 1943-1944 "Pallases" ja aastast 1944 Tartu Riiklikus Kunstiistituudis, lõpetas selle 1949. aastal. Kunstnike Liidu liige aastast 1957. Näitustel osalenud alates 1956. aastast.Viljelenud portreed, maastiku- ja aktimaali, figuurikompositsiooni ja linnavaadet. Teinud ka lasteraamatutele illustratsioone, milles ühendanud muinasjutumaailma poeesia õnnestunult tõelisusega.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õis, Lüüdia Vallimäe-Mark E-kunstisalongis

Lüüdia Vallimäe-Mark (1925-2004) Õis 1980 Pastell, paber Signeeritud Lüüdia Vallimäe-Mark alustas õpinguid 1943 "Pallases“ ja lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi (ümbernimetatud "Pallase“) 1949. aastal. Kunsti- ja kultuurihuvi sai Vallimäe-Mark juba kodust kaasa: tema ema oli skulptor Kristine Mei, tädid Lydia ja Natalie Mei samuti tunnustatud kunstnikud ning isa keeleteadlane Julius Mark. Tema loomingu ühe kaalukama osa moodustavad portreed, kuid ta on viljelenud ka maastiku-, lille- ja aktimaali, figuurikompositsiooni ja linnavaadet. "Õies“ on Vallimäe-Mark keskendunud ühe õie kujutamisele, kasutades selleks mitmeid erinevaid värvivarjundeid. Antud töö on loodud sügava tänutundega oma arstile.

Õis, Lüüdia Vallimäe-Mark E-kunstisalongis

Vallimäe-Mark Lüüdia
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük