Dinosaurused ja koll, Albert Esmalt Tartu Kunstikoolis kunstilise kujundamise erialal õppinud Gulk jätkas õpinguid TÜ maaliosakonnas, mille lõpetas 1999. aastal. Gulk on 1988. aastal loodud kunstnike rühmituse Kursi koolkond üks asutajaliikmetest ning on tunnustatud Ado Vabbe kunstipreemiaga. Gulk on tuntud eeskätt joonistajana, kuid sealjuures on ta ka võimekas akvarellimaalija, kes loob keerulisi kompositsioone ja värvilahendusi. Antud teoses "Dinosaurused ja koll" on Gulk ühendanud akvarelli ja pliiatsijoonistuse - mõlemas on Gulk vaieldamatult meisterlik. Teos on ilmekas näide Gulkile eripärasest visuaalsest jutustusoskusest: ta on pildipinnale askeldama loonud tegelased, kes pärit unenäolistelt maastikelt. 2014 Dinosaurused ja koll, Albert Gulk E-kunstisalongis Gulk Albert
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Dinosaurused ja koll, Albert Gulk E-kunstisalongis
Albert Gulk (sünd 1969)

Dinosaurused ja koll

1991 Akvarell, joonistus, paber. Signatuuriga. Lm 62x86
Alghind: € €775
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Esmalt Tartu Kunstikoolis kunstilise kujundamise erialal õppinud
Gulk jätkas õpinguid TÜ maaliosakonnas, mille lõpetas
1999. aastal. Gulk on 1988. aastal loodud kunstnike rühmituse
Kursi koolkond üks asutajaliikmetest ning on tunnustatud
Ado Vabbe kunstipreemiaga. Gulk on tuntud eeskätt joonistajana,
kuid sealjuures on ta ka võimekas akvarellimaalija, kes
loob keerulisi kompositsioone ja värvilahendusi. Antud teoses
"Dinosaurused ja koll" on Gulk ühendanud akvarelli ja pliiatsijoonistuse
- mõlemas on Gulk vaieldamatult meisterlik. Teos
on ilmekas näide Gulkile eripärasest visuaalsest jutustusoskusest:
ta on pildipinnale askeldama loonud tegelased, kes pärit
unenäolistelt maastikelt.Albert Gulk (sünd 1969)
Kunstnik Albert Gulk sündis 1969. aastal Antslas. Lõpetas 1996. aastal Tartu Ülikooli maaliosakonna. On töötanud Tartu Lastekunstikoolis õpetajana, hetkel vabakutseline. Osaleb näitustel alates 1988. aastast. Samal aastal asutas koos Ilmar Kruusamäe, Peeter Alliku ja Priit Pangsepaga Tartus Kursi koolkonna. Kuulub Eesti Kunstnike Liitu alates 1995. aastast. Albert Gulki töid iseloomustab isikupärane joonistuslaad, kus ta juhindub monumentaalkunsti ja pannooliku esituslaadi reeglitest. Kunstiteadlane Eha Komissarov on öelnud, et Gulki töötamislaadi kindlus ja veenvus tõstsid ta koheselt eesti joonistuse esiridadesse. Albert Gulki algupärast taidurlikkust toonitab fakt, et kunstnik ei kasuta oma joonistustes modelli ega foto abi ja toetub üksnes oma visuaalse mälu kujunditele.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Dinosaurused ja koll, Albert

Albert Gulk (sünd 1969) Dinosaurused ja koll 1991 Akvarell, joonistus, paber Signatuuriga Esmalt Tartu Kunstikoolis kunstilise kujundamise erialal õppinudGulk jätkas õpinguid TÜ maaliosakonnas, mille lõpetas1999. aastal. Gulk on 1988. aastal loodud kunstnike rühmituseKursi koolkond üks asutajaliikmetest ning on tunnustatudAdo Vabbe kunstipreemiaga. Gulk on tuntud eeskätt joonistajana,kuid sealjuures on ta ka võimekas akvarellimaalija, kesloob keerulisi kompositsioone ja värvilahendusi. Antud teoses"Dinosaurused ja koll" on Gulk ühendanud akvarelli ja pliiatsijoonistuse- mõlemas on Gulk vaieldamatult meisterlik. Teoson ilmekas näide Gulkile eripärasest visuaalsest jutustusoskusest:ta on pildipinnale askeldama loonud tegelased, kes päritunenäolistelt maastikelt.

Dinosaurused ja koll, Albert Gulk E-kunstisalongis

Gulk Albert
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük