11 Mööda Tähtvere tänavat Albert Gulk alustas kunstiõpinguid Tartu Kunstikoolis, mille lõpetas 1988. aastal. Jätkas haridusteed Tartu Ülikooli maaliosakonnas, mille lõpetas 1996. aastal. Ta kuulub 1988. aastal moodustatud kunstnikeühenduse Kursi koolkond asutajaliikmete hulka. Gulgi teoste teemad on inspireeritud igapäevaelust ja tegelased on pärit Tartu tänavatelt. Kunstiteadlane Harry Liivrand on Albert Gulgi loomingust kirjutanud: „Täiesti sõltumatu hoiaku ja hämmastava joonistajaandega ulmegroteski viljeleja on Albert Gulk, kelle „mees-metsast“ fenomen vääriks ammu tutvustamist pealinna kunstigurmaanidele. “ Kahte Lepiku tänava punkarit kujutav teos „Mööda Tähtvere tänavat koju“ on valminud näituse „Tartu kunstis. Siin me elame“ jaoks ning on reprodutseeritud samanimelises raamatus (2022) lk 129. 2014 11. Mööda Tähtvere tänavat koju, Albert Gulk E-kunstisalongis Gulk Albert
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
11. Mööda Tähtvere tänavat koju, Albert Gulk E-kunstisalongis
Albert Gulk (sünd 1969)

11. Mööda Tähtvere tänavat koju

2021. Õli, lõuend. 116x88,5. Signatuuriga.
Alghind: € 1500
53. E-Kunstisalongi LIII oksjon
13.04.2024 Tartu galeriis kell 13

Albert Gulk alustas kunstiõpinguid Tartu Kunstikoolis, mille lõpetas 1988. aastal. Jätkas haridusteed Tartu Ülikooli maaliosakonnas, mille lõpetas 1996. aastal. Ta kuulub 1988. aastal moodustatud kunstnikeühenduse Kursi koolkond asutajaliikmete hulka. Gulgi teoste teemad on inspireeritud igapäevaelust ja tegelased on pärit Tartu tänavatelt. Kunstiteadlane Harry Liivrand on Albert Gulgi loomingust kirjutanud: „Täiesti sõltumatu hoiaku ja hämmastava joonistajaandega ulmegroteski viljeleja on Albert Gulk, kelle „mees-metsast“ fenomen vääriks ammu tutvustamist pealinna kunstigurmaanidele.“ Kahte Lepiku tänava punkarit kujutav teos „Mööda Tähtvere tänavat koju“ on valminud näituse „Tartu kunstis. Siin me elame“ jaoks ning on reprodutseeritud samanimelises raamatus (2022) lk 129.Albert Gulk (sünd 1969)
Kunstnik Albert Gulk sündis 1969. aastal Antslas. Lõpetas 1996. aastal Tartu Ülikooli maaliosakonna. On töötanud Tartu Lastekunstikoolis õpetajana, hetkel vabakutseline. Osaleb näitustel alates 1988. aastast. Samal aastal asutas koos Ilmar Kruusamäe, Peeter Alliku ja Priit Pangsepaga Tartus Kursi koolkonna. Kuulub Eesti Kunstnike Liitu alates 1995. aastast. Albert Gulki töid iseloomustab isikupärane joonistuslaad, kus ta juhindub monumentaalkunsti ja pannooliku esituslaadi reeglitest. Kunstiteadlane Eha Komissarov on öelnud, et Gulki töötamislaadi kindlus ja veenvus tõstsid ta koheselt eesti joonistuse esiridadesse. Albert Gulki algupärast taidurlikkust toonitab fakt, et kunstnik ei kasuta oma joonistustes modelli ega foto abi ja toetub üksnes oma visuaalse mälu kujunditele.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

11 Mööda Tähtvere tänavat

Albert Gulk (sünd 1969) 11 Mööda Tähtvere tänavat koju 2021 Albert Gulk alustas kunstiõpinguid Tartu Kunstikoolis, mille lõpetas 1988. aastal. Jätkas haridusteed Tartu Ülikooli maaliosakonnas, mille lõpetas 1996. aastal. Ta kuulub 1988. aastal moodustatud kunstnikeühenduse Kursi koolkond asutajaliikmete hulka. Gulgi teoste teemad on inspireeritud igapäevaelust ja tegelased on pärit Tartu tänavatelt. Kunstiteadlane Harry Liivrand on Albert Gulgi loomingust kirjutanud: „Täiesti sõltumatu hoiaku ja hämmastava joonistajaandega ulmegroteski viljeleja on Albert Gulk, kelle „mees-metsast“ fenomen vääriks ammu tutvustamist pealinna kunstigurmaanidele.“ Kahte Lepiku tänava punkarit kujutav teos „Mööda Tähtvere tänavat koju“ on valminud näituse „Tartu kunstis. Siin me elame“ jaoks ning on reprodutseeritud samanimelises raamatus (2022) lk 129.

11. Mööda Tähtvere tänavat koju, Albert Gulk E-kunstisalongis

Gulk Albert
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük