Viikinglased Koiva jõel, Richard Muistne Vabadusvõitlus oli üks neid teemasid, mis köitis Eestist põgenenud kunstnike meeli. Teema populaarsusele aitas kaasa ka väliseestlastest kunstipubliku huvi kodumaise ainese vastu, kelle hulgas rahvusromantiline teema leidis lahket heakskiitu. Kunstinäitustel võis rohkesti näha Kalevipoja temaatikat ning kodumaist maastikku. Üheks järjekindlamaks Kalevipoja-ainese käsitlejaks kujunes Richard Sööt, kes oli oma kunstihariduse saanud aastatel 1933-36 Riigi Kunsttööstuskoolis, kus ta õppis dekoratsioonimaali Roman Nymani ja August Janseni juures ning lisaks puuvooli eriala. 1944. a. põgenes kunstnik Saksamaale ja asus 1949. a. elama USAsse. Tema maalilaadi iseloomustab stiliseeritud vorm ning dekoratiivne koloriit. E-Kunstisalongi XXII oksjon Viikinglased Koiva jõel, Richard Sööt E-kunstisalongis Sööt Richard
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Viikinglased Koiva jõel, Richard Sööt E-kunstisalongis

Viikinglased Koiva jõel

1981 Õli, lõuend. Signatuuriga. 58,5x76
Alghind: 19 500/ € 1 246, lõpphind: € 23 500/ 1 502
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Muistne Vabadusvõitlus oli üks neid teemasid, mis köitis Eestist põgenenud kunstnike meeli. Teema populaarsusele aitas kaasa ka väliseestlastest kunstipubliku huvi kodumaise ainese vastu, kelle hulgas rahvusromantiline teema leidis lahket heakskiitu. Kunstinäitustel võis rohkesti näha Kalevipoja temaatikat ning kodumaist maastikku. Üheks järjekindlamaks Kalevipoja-ainese käsitlejaks kujunes Richard Sööt, kes oli oma kunstihariduse saanud aastatel 1933-36 Riigi Kunsttööstuskoolis, kus ta õppis dekoratsioonimaali Roman Nymani ja August Janseni juures ning lisaks puuvooli eriala. 1944.a. põgenes kunstnik Saksamaale ja asus 1949.a. elama USAsse. Tema maalilaadi iseloomustab stiliseeritud vorm ning dekoratiivne koloriit.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Viikinglased Koiva jõel, Richard

Richard Sööt Viikinglased Koiva jõel 1981 Õli, lõuend Signatuuriga Muistne Vabadusvõitlus oli üks neid teemasid, mis köitis Eestist põgenenud kunstnike meeli. Teema populaarsusele aitas kaasa ka väliseestlastest kunstipubliku huvi kodumaise ainese vastu, kelle hulgas rahvusromantiline teema leidis lahket heakskiitu. Kunstinäitustel võis rohkesti näha Kalevipoja temaatikat ning kodumaist maastikku. Üheks järjekindlamaks Kalevipoja-ainese käsitlejaks kujunes Richard Sööt, kes oli oma kunstihariduse saanud aastatel 1933-36 Riigi Kunsttööstuskoolis, kus ta õppis dekoratsioonimaali Roman Nymani ja August Janseni juures ning lisaks puuvooli eriala. 1944.a. põgenes kunstnik Saksamaale ja asus 1949.a. elama USAsse. Tema maalilaadi iseloomustab stiliseeritud vorm ning dekoratiivne koloriit.

Viikinglased Koiva jõel, Richard Sööt E-kunstisalongis

Sööt Richard
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük