Viikinglased Koiva jõel, Richard Muistne Vabadusvõitlus oli üks neid teemasid, mis köitis Eestist põgenenud kunstnike meeli. Teema populaarsusele aitas kaasa ka väliseestlastest kunstipubliku huvi kodumaise ainese vastu, kelle hulgas rahvusromantiline teema leidis lahket heakskiitu. Kunstinäitustel võis rohkesti näha Kalevipoja temaatikat ning kodumaist maastikku. Üheks järjekindlamaks Kalevipoja-ainese käsitlejaks kujunes Richard Sööt, kes oli oma kunstihariduse saanud aastatel 1933-36 Riigi Kunsttööstuskoolis, kus ta õppis dekoratsioonimaali Roman Nymani ja August Janseni juures ning lisaks puuvooli eriala. 1944. a. põgenes kunstnik Saksamaale ja asus 1949. a. elama USAsse. Tema maalilaadi iseloomustab stiliseeritud vorm ning dekoratiivne koloriit. 2009 kell 16 Viikinglased Koiva jõel, Richard Sööt E-kunstisalongis Sööt Richard
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Viikinglased Koiva jõel, Richard Sööt E-kunstisalongis
Richard Sööt (1903-2002)

Viikinglased Koiva jõel

1981 Õli, lõuend. Signatuuriga. 58,5x76
Alghind: € 19500/€1246, lõpphind: € 23 500/ 1 502
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Muistne Vabadusvõitlus oli üks neid teemasid, mis köitis Eestist põgenenud kunstnike meeli. Teema populaarsusele aitas kaasa ka väliseestlastest kunstipubliku huvi kodumaise ainese vastu, kelle hulgas rahvusromantiline teema leidis lahket heakskiitu. Kunstinäitustel võis rohkesti näha Kalevipoja temaatikat ning kodumaist maastikku. Üheks järjekindlamaks Kalevipoja-ainese käsitlejaks kujunes Richard Sööt, kes oli oma kunstihariduse saanud aastatel 1933-36 Riigi Kunsttööstuskoolis, kus ta õppis dekoratsioonimaali Roman Nymani ja August Janseni juures ning lisaks puuvooli eriala. 1944.a. põgenes kunstnik Saksamaale ja asus 1949.a. elama USAsse. Tema maalilaadi iseloomustab stiliseeritud vorm ning dekoratiivne koloriit.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Viikinglased Koiva jõel, Richard

Richard Sööt (1903-2002) Viikinglased Koiva jõel 1981 Õli, lõuend Signatuuriga Muistne Vabadusvõitlus oli üks neid teemasid, mis köitis Eestist põgenenud kunstnike meeli. Teema populaarsusele aitas kaasa ka väliseestlastest kunstipubliku huvi kodumaise ainese vastu, kelle hulgas rahvusromantiline teema leidis lahket heakskiitu. Kunstinäitustel võis rohkesti näha Kalevipoja temaatikat ning kodumaist maastikku. Üheks järjekindlamaks Kalevipoja-ainese käsitlejaks kujunes Richard Sööt, kes oli oma kunstihariduse saanud aastatel 1933-36 Riigi Kunsttööstuskoolis, kus ta õppis dekoratsioonimaali Roman Nymani ja August Janseni juures ning lisaks puuvooli eriala. 1944.a. põgenes kunstnik Saksamaale ja asus 1949.a. elama USAsse. Tema maalilaadi iseloomustab stiliseeritud vorm ning dekoratiivne koloriit.

Viikinglased Koiva jõel, Richard Sööt E-kunstisalongis

Sööt Richard
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük