Vergi tuletorn, Artur Lokk Artur Lokk õppis kunsti aastatel 1945-51 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, kus töötas hiljem õppejõuna. Näitustel hakkas A. Lokk esinema juba kunstõpingute ajal. Tema lemmik¾anriteks olid maastik ja portree. Aastatega muutus kunstniku koloriit dekoratiivsemaks ning värvikooslused atraktiivsemaks. Meremaastikud köidavad ikka pilku sinava vetevälja ning kiviklibuse rannaribaga. A. Lokk on Vergi tuletorni kujutanud südasuvisel päikeselisel päeval, tema kirkad värvikontrastid muudavad vaate meeleolukaks. 2007 Vergi tuletorn, Artur Lokk E-kunstisalongis Lokk Artur
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vergi tuletorn, Artur Lokk E-kunstisalongis
Artur Lokk (1928–1996)

Vergi tuletorn

1970ndad Õli, masoniit. Signatuuriga. 65x80
Alghind: € 13000/€831, lõpphind: € 15 000/ 959
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Artur Lokk õppis kunsti aastatel 1945-51 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, kus töötas hiljem õppejõuna. Näitustel hakkas A. Lokk esinema juba kunstõpingute ajal. Tema lemmik¾anriteks olid maastik ja portree. Aastatega muutus kunstniku koloriit dekoratiivsemaks ning värvikooslused atraktiivsemaks. Meremaastikud köidavad ikka pilku sinava vetevälja ning kiviklibuse rannaribaga. A. Lokk on Vergi tuletorni kujutanud südasuvisel päikeselisel päeval, tema kirkad värvikontrastid muudavad vaate meeleolukaks.Artur Lokk (1928–1996)
Maalikunstnik Artur Lokk sündis 1928. aastal Tartus. Suri 1996. aastal Otepääl. Kunstihariduse omandas 1945–1951 aastatel Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Töötas Tartus kunstiõpetajana, kunstitoodete töökodade peakunstnikuna ning ettevõtte Tarmeko disainerina. Loonud peamiselt hallikates ja pruunikates toonides realistlikke maastikke ja portreid, vähemal määral figuurikompositsioone, lillemaale ja vaikelusid.Näitustel esinenud alates 1949. aastast, Kunstnike Liidu liige alates 1955. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vergi tuletorn, Artur Lokk

Artur Lokk (1928–1996) Vergi tuletorn 1970ndad Õli, masoniit Signatuuriga Artur Lokk õppis kunsti aastatel 1945-51 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, kus töötas hiljem õppejõuna. Näitustel hakkas A. Lokk esinema juba kunstõpingute ajal. Tema lemmik¾anriteks olid maastik ja portree. Aastatega muutus kunstniku koloriit dekoratiivsemaks ning värvikooslused atraktiivsemaks. Meremaastikud köidavad ikka pilku sinava vetevälja ning kiviklibuse rannaribaga. A. Lokk on Vergi tuletorni kujutanud südasuvisel päikeselisel päeval, tema kirkad värvikontrastid muudavad vaate meeleolukaks.

Vergi tuletorn, Artur Lokk E-kunstisalongis

Lokk Artur
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük