Järve kohal, Artur Lokk Artur Lokk omandas kunstihariduse aastatel 1945-1951 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, pärast lõpetamist osales ta aktiivselt Tartu kunstielus ning esines järjepidevalt ka näitustel. Alates 1955. aastast oli ta ka Kunstnike Liidu liige. Ta on loonud peamiselt hallikates ja pruunikates toonides realistlikke maastikke ja portreid, aga ka figuraalkompositsioone ja vaikelusid. Kunstiturul harva liikuva kunstniku loomingut esindavad sel korral kolm maali, mis annavad hea ülevaate tema maalilaadi erinevatest külgedest. Kui "Palgivedu“ esindab kunstniku realistlikku käsitlust, siis maalidel "Pruutpaar“ ja "Järve kohal“ näeb 20. sajandi modernismi mõjutusi. Teose "Pruutpaar“ motiivi keskmes on selgelt väljajoonistuv pruutpaar, kuid neid ümbritsev pidu ja külalised on sulandunud üheks vormi- ja värvimänguks. Maali leiab ka kunstniku 1978. aastal Tartu Kunstnike Majas toimunud isikunäituse nimekirjast. Töös "Järve kohal“ on kunstnik valinud ootamatu rakursi loodusmaalile: ta käsitleb motiivi kõrgusest, pilvede vahelt. Töö kiidab Meistrit Järve kohal, Artur Lokk E-kunstisalongis Lokk Artur
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Järve kohal, Artur Lokk E-kunstisalongis
Artur Lokk (1928–1996)

Järve kohal

1983/94 Õli, papp. 69x 93. Signeeritud.
Alghind: 2000, lõpphind: € 2000
28. E-Kunstisalongi XXVIII oksjon
22.04.2012 kell 15 Tartu galerii

Artur Lokk omandas kunstihariduse aastatel 1945-1951 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, pärast lõpetamist osales ta aktiivselt Tartu kunstielus ning esines järjepidevalt ka näitustel. Alates 1955. aastast oli ta ka Kunstnike Liidu liige.
Ta on loonud peamiselt hallikates ja pruunikates toonides realistlikke maastikke ja portreid, aga ka figuraalkompositsioone ja vaikelusid. Kunstiturul harva liikuva kunstniku loomingut esindavad sel korral kolm maali, mis annavad hea ülevaate tema maalilaadi erinevatest külgedest.
Kui "Palgivedu“ esindab kunstniku realistlikku käsitlust, siis maalidel "Pruutpaar“ ja "Järve kohal“ näeb 20. sajandi modernismi mõjutusi. Teose "Pruutpaar“ motiivi keskmes on selgelt väljajoonistuv pruutpaar, kuid neid ümbritsev pidu ja külalised on sulandunud üheks vormi- ja värvimänguks. Maali leiab ka kunstniku 1978. aastal Tartu Kunstnike Majas toimunud isikunäituse nimekirjast. Töös "Järve kohal“ on kunstnik valinud ootamatu rakursi loodusmaalile: ta käsitleb motiivi kõrgusest, pilvede vahelt.Artur Lokk (1928–1996)
Maalikunstnik Artur Lokk sündis 1928. aastal Tartus. Suri 1996. aastal Otepääl. Kunstihariduse omandas 1945–1951 aastatel Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Töötas Tartus kunstiõpetajana, kunstitoodete töökodade peakunstnikuna ning ettevõtte Tarmeko disainerina. Loonud peamiselt hallikates ja pruunikates toonides realistlikke maastikke ja portreid, vähemal määral figuurikompositsioone, lillemaale ja vaikelusid.Näitustel esinenud alates 1949. aastast, Kunstnike Liidu liige alates 1955. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Järve kohal, Artur Lokk

Artur Lokk (1928–1996) Järve kohal 1983/94 Õli, papp 69x 93 Artur Lokk omandas kunstihariduse aastatel 1945-1951 Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, pärast lõpetamist osales ta aktiivselt Tartu kunstielus ning esines järjepidevalt ka näitustel. Alates 1955. aastast oli ta ka Kunstnike Liidu liige.Ta on loonud peamiselt hallikates ja pruunikates toonides realistlikke maastikke ja portreid, aga ka figuraalkompositsioone ja vaikelusid. Kunstiturul harva liikuva kunstniku loomingut esindavad sel korral kolm maali, mis annavad hea ülevaate tema maalilaadi erinevatest külgedest.Kui "Palgivedu“ esindab kunstniku realistlikku käsitlust, siis maalidel "Pruutpaar“ ja "Järve kohal“ näeb 20. sajandi modernismi mõjutusi. Teose "Pruutpaar“ motiivi keskmes on selgelt väljajoonistuv pruutpaar, kuid neid ümbritsev pidu ja külalised on sulandunud üheks vormi- ja värvimänguks. Maali leiab ka kunstniku 1978. aastal Tartu Kunstnike Majas toimunud isikunäituse nimekirjast. Töös "Järve kohal“ on kunstnik valinud ootamatu rakursi loodusmaalile: ta käsitleb motiivi kõrgusest, pilvede vahelt.

Järve kohal, Artur Lokk E-kunstisalongis

Lokk Artur
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük