Kevad I, Artur Lokk Tartu Riikliku Kunstiinstituudi haridusega Lokk maalis peamiselt maastikke ja portreid. Laadilt töötas kunstnik realistlikus maneeris ning pani rõhku loodusmulje edastamisele valguse- ja värvimänguga. Antud kevadine motiiv on tabanud aastaajale iseloomulikku üleminekut jäisest talvest tärkavasse kevadesse, kus erksad värvilaigud on sulamise ja õitsemise märgiks. Töö kiidab Meistrit Kevad I, Artur Lokk E-kunstisalongis Lokk Artur
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kevad I, Artur Lokk E-kunstisalongis
Artur Lokk (1928–1996)

Kevad I

1982 Õli, masoniit. 58 x 85. Signatuuriga.
Alghind: € €1050
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Tartu Riikliku Kunstiinstituudi haridusega Lokk maalis peamiselt maastikke ja portreid. Laadilt töötas kunstnik realistlikus maneeris ning pani rõhku loodusmulje edastamisele valguse- ja värvimänguga. Antud kevadine motiiv on tabanud aastaajale iseloomulikku üleminekut jäisest talvest tärkavasse kevadesse, kus erksad värvilaigud on sulamise ja õitsemise märgiks.Artur Lokk (1928–1996)
Maalikunstnik Artur Lokk sündis 1928. aastal Tartus. Suri 1996. aastal Otepääl. Kunstihariduse omandas 1945–1951 aastatel Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis. Töötas Tartus kunstiõpetajana, kunstitoodete töökodade peakunstnikuna ning ettevõtte Tarmeko disainerina. Loonud peamiselt hallikates ja pruunikates toonides realistlikke maastikke ja portreid, vähemal määral figuurikompositsioone, lillemaale ja vaikelusid.Näitustel esinenud alates 1949. aastast, Kunstnike Liidu liige alates 1955. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kevad I, Artur Lokk

Artur Lokk (1928–1996) Kevad I 1982 Õli, masoniit 58 x 85 Tartu Riikliku Kunstiinstituudi haridusega Lokk maalis peamiselt maastikke ja portreid. Laadilt töötas kunstnik realistlikus maneeris ning pani rõhku loodusmulje edastamisele valguse- ja värvimänguga. Antud kevadine motiiv on tabanud aastaajale iseloomulikku üleminekut jäisest talvest tärkavasse kevadesse, kus erksad värvilaigud on sulamise ja õitsemise märgiks.

Kevad I, Artur Lokk E-kunstisalongis

Lokk Artur
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük