Tallinna vaade, Karl Burman Karl Burman juunior omandas arhitektihariduse 1930. aastate teisel poolel Tartu Ülikooli tehnikaosakonnas ja Tallinna Tehnikainstituudis. Kunstiajalukku on Burman juunior kirjutatud peamiselt siiski akvarellistina. Kunstiteadlane Aino Kartna on Burmani Tallinna vaadetest kirjutanud: „Vist ükski meie kunstnikest ei ole nii palju maalinud Tallinna vanalinna, selle vaikseid nurki ja liiklusrohkeid väljakuid kui Karl Burman. Kui ilm vähegi lubab, võib möödamineja teda märgata kord Raekoja väljakul, Vanaturu kaelas, Börsi käigu juures maalimas. Lugupidamine arhitektuuriloomingu vastu peegeldub enamikus tema intiimsetes linnavaadetes. “ Meistrite tsunft Tallinna vaade, Karl Burman Jun E-kunstisalongis Burman Jun Karl
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Tallinna vaade, Karl Burman Jun E-kunstisalongis

Tallinna vaade

1956. Akvarell, paber. Ava 58 x 47,5. Signatuuriga.
Alghind: € 1 700
46. E-Kunstisalongi XLVI oksjon
07.11.2020 Tartu galeriis kell 13

Karl Burman juunior omandas arhitektihariduse 1930. aastate teisel poolel Tartu Ülikooli tehnikaosakonnas ja Tallinna Tehnikainstituudis. Kunstiajalukku on Burman juunior kirjutatud peamiselt siiski akvarellistina. Kunstiteadlane Aino Kartna on Burmani Tallinna vaadetest kirjutanud: „Vist ükski meie kunstnikest ei ole nii palju maalinud Tallinna vanalinna, selle vaikseid nurki ja liiklusrohkeid väljakuid kui Karl Burman. Kui ilm vähegi lubab, võib möödamineja teda märgata kord Raekoja väljakul, Vanaturu kaelas, Börsi käigu juures maalimas. Lugupidamine arhitektuuriloomingu vastu peegeldub enamikus tema intiimsetes linnavaadetes.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tallinna vaade, Karl Burman

Karl Burman Jun Tallinna vaade 1956 Akvarell, paber Karl Burman juunior omandas arhitektihariduse 1930. aastate teisel poolel Tartu Ülikooli tehnikaosakonnas ja Tallinna Tehnikainstituudis. Kunstiajalukku on Burman juunior kirjutatud peamiselt siiski akvarellistina. Kunstiteadlane Aino Kartna on Burmani Tallinna vaadetest kirjutanud: „Vist ükski meie kunstnikest ei ole nii palju maalinud Tallinna vanalinna, selle vaikseid nurki ja liiklusrohkeid väljakuid kui Karl Burman. Kui ilm vähegi lubab, võib möödamineja teda märgata kord Raekoja väljakul, Vanaturu kaelas, Börsi käigu juures maalimas. Lugupidamine arhitektuuriloomingu vastu peegeldub enamikus tema intiimsetes linnavaadetes.“

Tallinna vaade, Karl Burman Jun E-kunstisalongis

Burman Jun Karl
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük