Tallinna vaade, Karl Burman Karl Burman juunior omandas arhitektihariduse 1930. aastate teisel poolel Tartu Ülikooli tehnikaosakonnas ja Tallinna Tehnikainstituudis. Kunstiajalukku on Burman juunior kirjutatud peamiselt siiski akvarellistina. Kunstiteadlane Aino Kartna on Burmani Tallinna vaadetest kirjutanud: „Vist ükski meie kunstnikest ei ole nii palju maalinud Tallinna vanalinna, selle vaikseid nurki ja liiklusrohkeid väljakuid kui Karl Burman. Kui ilm vähegi lubab, võib möödamineja teda märgata kord Raekoja väljakul, Vanaturu kaelas, Börsi käigu juures maalimas. Lugupidamine arhitektuuriloomingu vastu peegeldub enamikus tema intiimsetes linnavaadetes. “ 2001 Tallinna vaade, Karl Burman Jun E-kunstisalongis Burman Jun Karl
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Tallinna vaade, Karl Burman Jun E-kunstisalongis
Karl Burman Jun (1914-2002)

Tallinna vaade

1956. Akvarell, paber. Ava 58 x 47,5. Signatuuriga.
Alghind: € €1700
46. E-Kunstisalongi XLVI oksjon
07.11.2020 Tartu galeriis kell 13

Karl Burman juunior omandas arhitektihariduse 1930. aastate teisel poolel Tartu Ülikooli tehnikaosakonnas ja Tallinna Tehnikainstituudis. Kunstiajalukku on Burman juunior kirjutatud peamiselt siiski akvarellistina. Kunstiteadlane Aino Kartna on Burmani Tallinna vaadetest kirjutanud: „Vist ükski meie kunstnikest ei ole nii palju maalinud Tallinna vanalinna, selle vaikseid nurki ja liiklusrohkeid väljakuid kui Karl Burman. Kui ilm vähegi lubab, võib möödamineja teda märgata kord Raekoja väljakul, Vanaturu kaelas, Börsi käigu juures maalimas. Lugupidamine arhitektuuriloomingu vastu peegeldub enamikus tema intiimsetes linnavaadetes.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tallinna vaade, Karl Burman

Karl Burman Jun (1914-2002) Tallinna vaade 1956 Akvarell, paber Karl Burman juunior omandas arhitektihariduse 1930. aastate teisel poolel Tartu Ülikooli tehnikaosakonnas ja Tallinna Tehnikainstituudis. Kunstiajalukku on Burman juunior kirjutatud peamiselt siiski akvarellistina. Kunstiteadlane Aino Kartna on Burmani Tallinna vaadetest kirjutanud: „Vist ükski meie kunstnikest ei ole nii palju maalinud Tallinna vanalinna, selle vaikseid nurki ja liiklusrohkeid väljakuid kui Karl Burman. Kui ilm vähegi lubab, võib möödamineja teda märgata kord Raekoja väljakul, Vanaturu kaelas, Börsi käigu juures maalimas. Lugupidamine arhitektuuriloomingu vastu peegeldub enamikus tema intiimsetes linnavaadetes.“

Tallinna vaade, Karl Burman Jun E-kunstisalongis

Burman Jun Karl
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük