Natüürmort, Karl Burman Jun Karl Burman tegutses peamiselt vabakunstnikuna. Erialase hariduse omandas ta 1930. aastate teisel poolel Tartu Ülikooli tehnikaosakonnas ja Tallinna Tehnikainstituudis. Diplomeeritud arhitektina jäi ta siiski tagasihoidlikuks ning peagi räägiti temast kui Eesti ühest tuntumast akvarellistist. Kindlasti avaldasid talle mõju tema kunstnkest isa Karl Burman vanem ning isa vend Paul Burman. Karl Burman noorem on valitud ka Eesti Akvarellistide Ühingu auliikmeks. 1941. a. mobiliseeriti noor kunstnik Nõukogude armeesse, seetõttu kuulus ta ka kuulsasse Jaroslavli eesti kunstnike kollektiivi, kus töötas akvarelliõpetajana. Burman noorema varasem looming oli tugevalt mõjutatud isast, alles 1950. aastate lõpust hakkas kunstnik otsima talle iseloomulikumat laadi. Tööd hakkasid muutuma formaadilt suuremaks ning pintslitöö hoogsamaks. Tema loomingus moodustavad suurema osa linnavaated ja maastikud, seda põnevam on näha kunstniku teist poolust lillede kujutajana. Meistrite tsunft Natüürmort, Karl Burman Jun E-kunstisalongis Burman Jun Karl
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Natüürmort, Karl Burman Jun E-kunstisalongis
Karl Burman Jun (1914-2002)

Natüürmort

1968 Akvarell, paber Lm 62,5 x 62,5
Alghind: 15000/€959
24. E-Kunstisalongi XXIV oksjon
28.04.2010 Tallinn, hotell Olümpia

Karl Burman tegutses peamiselt vabakunstnikuna. Erialase hariduse omandas ta 1930. aastate teisel poolel Tartu Ülikooli tehnikaosakonnas ja Tallinna Tehnikainstituudis. Diplomeeritud arhitektina jäi ta siiski tagasihoidlikuks ning peagi räägiti temast kui Eesti ühest tuntumast akvarellistist. Kindlasti avaldasid talle mõju tema kunstnkest isa Karl Burman vanem ning isa vend Paul Burman. Karl Burman noorem on valitud ka Eesti Akvarellistide Ühingu auliikmeks.
1941.a. mobiliseeriti noor kunstnik Nõukogude armeesse, seetõttu kuulus ta ka kuulsasse Jaroslavli eesti kunstnike kollektiivi, kus töötas akvarelliõpetajana. Burman noorema varasem looming oli tugevalt mõjutatud isast, alles 1950. aastate lõpust hakkas kunstnik otsima talle iseloomulikumat laadi. Tööd hakkasid muutuma formaadilt suuremaks ning pintslitöö hoogsamaks. Tema loomingus moodustavad suurema osa linnavaated ja maastikud, seda põnevam on näha kunstniku teist poolust lillede kujutajana.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Natüürmort, Karl Burman Jun

Karl Burman Jun (1914-2002) Natüürmort 1968 Akvarell, paber Lm 62,5 x 62,5 Alghind: 15000/€959 24 E-Kunstisalongi XXIV oksjon 28 Karl Burman tegutses peamiselt vabakunstnikuna. Erialase hariduse omandas ta 1930. aastate teisel poolel Tartu Ülikooli tehnikaosakonnas ja Tallinna Tehnikainstituudis. Diplomeeritud arhitektina jäi ta siiski tagasihoidlikuks ning peagi räägiti temast kui Eesti ühest tuntumast akvarellistist. Kindlasti avaldasid talle mõju tema kunstnkest isa Karl Burman vanem ning isa vend Paul Burman. Karl Burman noorem on valitud ka Eesti Akvarellistide Ühingu auliikmeks.1941.a. mobiliseeriti noor kunstnik Nõukogude armeesse, seetõttu kuulus ta ka kuulsasse Jaroslavli eesti kunstnike kollektiivi, kus töötas akvarelliõpetajana. Burman noorema varasem looming oli tugevalt mõjutatud isast, alles 1950. aastate lõpust hakkas kunstnik otsima talle iseloomulikumat laadi. Tööd hakkasid muutuma formaadilt suuremaks ning pintslitöö hoogsamaks. Tema loomingus moodustavad suurema osa linnavaated ja maastikud, seda põnevam on näha kunstniku teist poolust lillede kujutajana.

Natüürmort, Karl Burman Jun E-kunstisalongis

Burman Jun Karl
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük