Tallinna Raekoda, Karl Burman Karl Burman juunior õppis arhitektiks ning sai kunstiõpetust lisaks oma onult Paul Burmanilt ning isalt Karl Burman vanemalt. Kunstiajalukku on Burman juunior kirjutatud peamiselt siiski akvarellistina, kes oma innukast arhitektuurihuvist linnavaateid jäädvustas. Kunstiteadlane Aino Kartna on Burmani Tallinna-lembust kirjeldanud nõnda: "Vist ükski meie kunstnikest ei ole nii palju maalinud Tallinna vanalinna, selle vaikseid nurki ja liiklusrohkeid väljakuid kui Karl Burman. Kui ilm vähegi lubab, võib möödamineja teda märgata kord Raekoja väljakul, Vanaturu kaelas, Börsi käigu juures maalimas. Karl Burman tahtis saada arhitektiks. Lugupidamine arhitektuuriloomingu vastu peegeldub enamikus tema intiimsetes linnavaadetes. " Meistrite tsunft Tallinna Raekoda, Karl Burman Jun E-kunstisalongis Burman Jun Karl
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Tallinna Raekoda, Karl Burman Jun E-kunstisalongis

Tallinna Raekoda

1962 Akvarell, paber. Signatuuriga. Ava 46 x 31,2.
Alghind: € 725, lõpphind: € 1 025
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

Karl Burman juunior õppis arhitektiks ning sai kunstiõpetust lisaks oma onult Paul Burmanilt ning isalt Karl Burman vanemalt. Kunstiajalukku on Burman juunior kirjutatud peamiselt siiski akvarellistina, kes oma innukast arhitektuurihuvist linnavaateid jäädvustas. Kunstiteadlane Aino Kartna on Burmani Tallinna-lembust kirjeldanud nõnda: "Vist ükski meie kunstnikest ei ole nii palju maalinud Tallinna vanalinna, selle vaikseid nurki ja liiklusrohkeid väljakuid kui Karl Burman. Kui ilm vähegi lubab, võib möödamineja teda märgata kord Raekoja väljakul, Vanaturu kaelas, Börsi käigu juures maalimas. Karl Burman tahtis saada arhitektiks. Lugupidamine arhitektuuriloomingu vastu peegeldub enamikus tema intiimsetes linnavaadetes."Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Tallinna Raekoda, Karl Burman

Karl Burman Jun Tallinna Raekoda 1962 Akvarell, paber Signatuuriga Karl Burman juunior õppis arhitektiks ning sai kunstiõpetust lisaks oma onult Paul Burmanilt ning isalt Karl Burman vanemalt. Kunstiajalukku on Burman juunior kirjutatud peamiselt siiski akvarellistina, kes oma innukast arhitektuurihuvist linnavaateid jäädvustas. Kunstiteadlane Aino Kartna on Burmani Tallinna-lembust kirjeldanud nõnda: "Vist ükski meie kunstnikest ei ole nii palju maalinud Tallinna vanalinna, selle vaikseid nurki ja liiklusrohkeid väljakuid kui Karl Burman. Kui ilm vähegi lubab, võib möödamineja teda märgata kord Raekoja väljakul, Vanaturu kaelas, Börsi käigu juures maalimas. Karl Burman tahtis saada arhitektiks. Lugupidamine arhitektuuriloomingu vastu peegeldub enamikus tema intiimsetes linnavaadetes."

Tallinna Raekoda, Karl Burman Jun E-kunstisalongis

Burman Jun Karl
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük