Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal), Jaan Vahtrat, kes oli 1923. aastal Eesti Kunstnikkude Ryhma üks asutajaliige ning Pallase õppejõud, on peetud Eesti kubismi isaks. Tema kunstiõpingud algasid alles 29aastaselt, mil ta astus Riia Kunstikooli. Tema peamisteks juhendajaks oli Läti tuntumaid kunstnikke Vilhelms Purvītis. Järgnevalt asus ta Peterburi Kunstide Edendamise Seltsi joonistuskooli, mille lõpetas maali ja joonistuse alal. Lisaks täiendas ta end ühe aasta Peterburi Kunstiakadeemias. 1918. aastal Eestisse naastes töötas ta Võrus õpetajana. Ka käesoleva maali motiiviks on Võrumaa maastik, mis inspireeris kunstnikku korduvalt nii maalis kui ka akvarellis kuni tema elu lõpuni. Baltisaksa meistritest tänapäeva kunstini Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal), Jaan Vahtra E-kunstisalongis Vahtra Jaan
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal), Jaan Vahtra E-kunstisalongis
Jaan Vahtra (1882 - 1947)

Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal)

1926 Õli,lõuend. 38 x 59. Signatuuriga. Originaalraamiga.
Alghind: €2550, lõpphind: € 5 300
36. E-Kunstisalongi XXXVI oksjon
02.04.2016 Tartu galeriis kell 15

Vahtrat, kes oli 1923. aastal Eesti Kunstnikkude Ryhma üks asutajaliige ning Pallase õppejõud, on peetud Eesti kubismi isaks. Tema kunstiõpingud algasid alles 29aastaselt, mil ta astus Riia Kunstikooli. Tema peamisteks juhendajaks oli Läti tuntumaid kunstnikke Vilhelms Purvītis. Järgnevalt asus ta Peterburi Kunstide Edendamise Seltsi joonistuskooli, mille lõpetas maali ja joonistuse alal. Lisaks täiendas ta end ühe aasta Peterburi Kunstiakadeemias. 1918. aastal Eestisse naastes töötas ta Võrus õpetajana. Ka käesoleva maali motiiviks on Võrumaa maastik, mis inspireeris kunstnikku korduvalt nii maalis kui ka akvarellis kuni tema elu lõpuni.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal), Jaan

Jaan Vahtra (1882 - 1947) Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal) 1926 Õli,lõuend 38 x 59 Vahtrat, kes oli 1923. aastal Eesti Kunstnikkude Ryhma üks asutajaliige ning Pallase õppejõud, on peetud Eesti kubismi isaks. Tema kunstiõpingud algasid alles 29aastaselt, mil ta astus Riia Kunstikooli. Tema peamisteks juhendajaks oli Läti tuntumaid kunstnikke Vilhelms Purvītis. Järgnevalt asus ta Peterburi Kunstide Edendamise Seltsi joonistuskooli, mille lõpetas maali ja joonistuse alal. Lisaks täiendas ta end ühe aasta Peterburi Kunstiakadeemias. 1918. aastal Eestisse naastes töötas ta Võrus õpetajana. Ka käesoleva maali motiiviks on Võrumaa maastik, mis inspireeris kunstnikku korduvalt nii maalis kui ka akvarellis kuni tema elu lõpuni.

Sügismotiiv Kasaritsast (Võrumaal), Jaan Vahtra E-kunstisalongis

Vahtra Jaan
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük