Sügis heinamaal, Jaan Vahtra Eesti Kunstnikkude Ryhma liige Jaan Vahtra on eesti kunsti ajalukku jäädvustunud oma kubistliku käsitluslaadiga kui avangardkunstnik. Alates 1926. aastast õpetas ta Pallase kunstikoolis joonistamist. Sarnaselt mitmete oma kaasaegsetega pöördus ka Vahtra 1920. aastate lõpul realistliku kujutamisviisi juurde. Nii esindab ka Teise maailmasõja ajal valminud akvarell "Sügis heinamaal" tõetruud maalilaadi. 2003 Sügis heinamaal, Jaan Vahtra E-kunstisalongis Vahtra Jaan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sügis heinamaal, Jaan Vahtra E-kunstisalongis
Jaan Vahtra (1882 - 1947)

Sügis heinamaal

1943 Akvarell, paber. Signatuuriga. Originaalraamis. Lm 25 x 31,5
Alghind: € €425, lõpphind: € 450
31. E-Kunstisalongi XXXI oksjon
27.10.2013 Tartu galeriis kell 15

Eesti Kunstnikkude Ryhma liige Jaan Vahtra on eesti kunsti ajalukku jäädvustunud oma kubistliku käsitluslaadiga kui avangardkunstnik. Alates 1926. aastast õpetas ta Pallase kunstikoolis joonistamist.
Sarnaselt mitmete oma kaasaegsetega pöördus ka Vahtra 1920. aastate lõpul realistliku kujutamisviisi juurde.
Nii esindab ka Teise maailmasõja ajal valminud akvarell "Sügis heinamaal" tõetruud maalilaadi.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sügis heinamaal, Jaan Vahtra

Jaan Vahtra (1882 - 1947) Sügis heinamaal 1943 Akvarell, paber Signatuuriga Eesti Kunstnikkude Ryhma liige Jaan Vahtra on eesti kunsti ajalukku jäädvustunud oma kubistliku käsitluslaadiga kui avangardkunstnik. Alates 1926. aastast õpetas ta Pallase kunstikoolis joonistamist. Sarnaselt mitmete oma kaasaegsetega pöördus ka Vahtra 1920. aastate lõpul realistliku kujutamisviisi juurde. Nii esindab ka Teise maailmasõja ajal valminud akvarell "Sügis heinamaal" tõetruud maalilaadi.

Sügis heinamaal, Jaan Vahtra E-kunstisalongis

Vahtra Jaan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük