South Bank Lion, Mart Muusik Mart Sanderi töö seob teda tihti Viktoriaanliku Inglismaa muusika ning kunstiga. Just sinna riiki ning ajastusse viib meid ka "South Bank Lion". Praegu Westminsteri sillal (South Bank)seisva lõvi ametlik nimi on "Coade'i lõvi". Eleanor Coade rajas 1759. aastal kunstkivi tööstuse, ning just tema toodetud materjalist valmis 1837. aastal see lõvi, mis on valatud William Woodingtoni marmororiginaali järgi. Algselt seisis see Lion'i õllevabriku ees, pärast sõda Waterloo jaamas ning alates 1966. aastal Westminsteri sillal Big Beni läheduses. Massiivse lõvi raskepärasele liikumatusele on kontrastiks õrnad, karge kevadpäikese käes justkui läbipaistvad valged tuvid. Meistri kiituseks South Bank Lion, Mart Sander E-kunstisalongis Sander Mart
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
South Bank Lion, Mart Sander E-kunstisalongis

South Bank Lion

2005 Õli, lõuend 58 x 83
Alghind: 9000/ € 575
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

Muusik Mart Sanderi töö seob teda tihti Viktoriaanliku Inglismaa muusika ning kunstiga. Just sinna riiki ning ajastusse viib meid ka "South Bank Lion".

Praegu Westminsteri sillal (South Bank)seisva lõvi ametlik nimi on "Coade'i lõvi". Eleanor Coade rajas 1759. aastal kunstkivi tööstuse, ning just tema
toodetud materjalist valmis 1837. aastal see lõvi, mis on valatud William Woodingtoni marmororiginaali järgi. Algselt seisis see Lion'i õllevabriku ees, pärast sõda Waterloo jaamas ning alates 1966. aastal Westminsteri
sillal Big Beni läheduses. Massiivse lõvi raskepärasele liikumatusele on kontrastiks õrnad, karge kevadpäikese käes justkui läbipaistvad valged tuvid.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

South Bank Lion, Mart

Mart Sander South Bank Lion 2005 Õli, lõuend 58 x 83 Alghind: 9000/ € 575 14 Meistritöö 03 Muusik Mart Sanderi töö seob teda tihti Viktoriaanliku Inglismaa muusika ning kunstiga. Just sinna riiki ning ajastusse viib meid ka "South Bank Lion".
Praegu Westminsteri sillal (South Bank)seisva lõvi ametlik nimi on "Coade'i lõvi". Eleanor Coade rajas 1759. aastal kunstkivi tööstuse, ning just tematoodetud materjalist valmis 1837. aastal see lõvi, mis on valatud William Woodingtoni marmororiginaali järgi. Algselt seisis see Lion'i õllevabriku ees, pärast sõda Waterloo jaamas ning alates 1966. aastal Westminsterisillal Big Beni läheduses. Massiivse lõvi raskepärasele liikumatusele on kontrastiks õrnad, karge kevadpäikese käes justkui läbipaistvad valged tuvid.

South Bank Lion, Mart Sander E-kunstisalongis

Sander Mart
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük