Niguliste kirik talvel, Mart Mart Sander astus oma kolmanda, Tallinna vanalinna vaateid kujutava isikunäitusega hoogsate, valdavalt hallides toonides impressioonide maailma. Põlise tallinlasena ütleb ta: “Sellisena näen ma oma kodulinna tema hallikais toonides, jahedas valguses, porise lume ja üürikese suvega. Kõige lähedasem on Tallinn mulle siis, kui see on inimtühi; kui sa ei oska öelda, kas on kevad või sügis, õhtu või hommik. " Käesolev teos on reprodutseeritud äsja Kultuuriministeeriumi toel ilmunud seinakalendri “Tallinn - Euroopa kultuuripealinn 2011" esikaanel. Meistritöö Niguliste kirik talvel, Mart Sander E-kunstisalongis Sander Mart
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Niguliste kirik talvel, Mart Sander E-kunstisalongis

Niguliste kirik talvel

2010 Õli, lõuend 48 x 40
Alghind: 12000/€ 767
25. E-Kunstisalongi XXV oksjon
04.12.2010 kell 16 Tartu galerii

Mart Sander astus oma kolmanda, Tallinna vanalinna vaateid kujutava isikunäitusega hoogsate, valdavalt hallides toonides impressioonide maailma. Põlise tallinlasena ütleb ta: “Sellisena näen ma oma kodulinna tema hallikais toonides, jahedas valguses, porise lume ja üürikese suvega. Kõige lähedasem on Tallinn mulle siis, kui see on inimtühi; kui sa ei oska öelda, kas on kevad või sügis, õhtu või hommik."
Käesolev teos on reprodutseeritud äsja Kultuuriministeeriumi toel ilmunud seinakalendri “Tallinn - Euroopa kultuuripealinn 2011" esikaanel.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Niguliste kirik talvel, Mart

Mart Sander Niguliste kirik talvel 2010 Õli, lõuend 48 x 40 Alghind: 12000/€ 767 25 E-Kunstisalongi XXV oksjon 04 Mart Sander astus oma kolmanda, Tallinna vanalinna vaateid kujutava isikunäitusega hoogsate, valdavalt hallides toonides impressioonide maailma. Põlise tallinlasena ütleb ta: “Sellisena näen ma oma kodulinna tema hallikais toonides, jahedas valguses, porise lume ja üürikese suvega. Kõige lähedasem on Tallinn mulle siis, kui see on inimtühi; kui sa ei oska öelda, kas on kevad või sügis, õhtu või hommik."Käesolev teos on reprodutseeritud äsja Kultuuriministeeriumi toel ilmunud seinakalendri “Tallinn - Euroopa kultuuripealinn 2011" esikaanel.

Niguliste kirik talvel, Mart Sander E-kunstisalongis

Sander Mart
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük