Muusiku eine, Mart Sander Mart Sander on alates aastast 2008 astunud igal aastal avalikkuse ette personaalnäitusega, mille teemad on väga erinevad - tuntud eestlaste portreed, linnalegendidest inspireeritud mütoloogilised teosed või hallitoonides vanalinna vaated. Tema teoseid on näha olnud ka mitmetel koondnäitustel nii Eestis kui Suurbritannias. "Muusiku eine“ on autori põige natüürmordi maailma, parafraseerides pisut sarkastiliselt 19. sajandil moes olnud "vaese kunstniku“ kujundit. Pooleli olevale, ilmselt ebaedule määratud muusikateosele heidetud hinge vaakuvates kalades ning pooltühjades odava veini pudelites kõlab iroonianoot, kuna autori enda hiilgav muusikukarjäär on kestnud juba 25 aastat. 2005 Muusiku eine, Mart Sander E-kunstisalongis Sander Mart
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Muusiku eine, Mart Sander E-kunstisalongis

Muusiku eine

2010 Õli,lõuend. 22x33. Signatuuriga,
Alghind: € 600€(9387.96EEK), lõpphind: € 600 ( 9 387,96 EEK )
26. E-Kunstisalongi XXVI oksjon
30.04.2011 Tartu galerii

Mart Sander on alates aastast 2008 astunud igal aastal avalikkuse ette
personaalnäitusega, mille teemad on väga erinevad - tuntud eestlaste
portreed, linnalegendidest inspireeritud mütoloogilised teosed või
hallitoonides vanalinna vaated. Tema teoseid on näha olnud ka mitmetel
koondnäitustel nii Eestis kui Suurbritannias. "Muusiku eine“ on autori põige
natüürmordi maailma, parafraseerides pisut sarkastiliselt 19. sajandil moes
olnud "vaese kunstniku“ kujundit. Pooleli olevale, ilmselt ebaedule määratud
muusikateosele heidetud hinge vaakuvates kalades ning pooltühjades odava
veini pudelites kõlab iroonianoot, kuna autori enda hiilgav muusikukarjäär
on kestnud juba 25 aastat.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Muusiku eine, Mart Sander

Mart Sander Muusiku eine 2010 Õli,lõuend 22x33 Mart Sander on alates aastast 2008 astunud igal aastal avalikkuse ettepersonaalnäitusega, mille teemad on väga erinevad - tuntud eestlasteportreed, linnalegendidest inspireeritud mütoloogilised teosed võihallitoonides vanalinna vaated. Tema teoseid on näha olnud ka mitmetelkoondnäitustel nii Eestis kui Suurbritannias. "Muusiku eine“ on autori põigenatüürmordi maailma, parafraseerides pisut sarkastiliselt 19. sajandil moesolnud "vaese kunstniku“ kujundit. Pooleli olevale, ilmselt ebaedule määratudmuusikateosele heidetud hinge vaakuvates kalades ning pooltühjades odavaveini pudelites kõlab iroonianoot, kuna autori enda hiilgav muusikukarjääron kestnud juba 25 aastat.

Muusiku eine, Mart Sander E-kunstisalongis

Sander Mart
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük