Rõuge maastik, Harri Pudersell Kunstnik Harri Pudersell lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1950. aastal Johannes Võerahansu õpilasena. Puderselli puhul tuleks ära märkida tema äärmiselt pikka pedagoogitööd - peaaegu 50 aastat oli ta Tartu Kunstikooli maaliõppejõud. Harri Pudersell oskas hästi edasi anda impressionistlikku vabaõhumaali, jättes lõuendi alt läbi kumama, et tuua sisse veel rohkem õhku ja avarust. "Rõuge maastiks“ avaneb panoraamne vaade koos küngaste ja järvesilmaga. 2004 Rõuge maastik, Harri Pudersell E-kunstisalongis Pudersell Harri
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Rõuge maastik, Harri Pudersell E-kunstisalongis
Harri Pudersell (1922–2008)

Rõuge maastik

1998 Õli, lõuend. Signeeritud. 65x81
Alghind: € €1200
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

Kunstnik Harri Pudersell lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1950. aastal Johannes Võerahansu õpilasena. Puderselli puhul tuleks ära märkida tema äärmiselt pikka pedagoogitööd - peaaegu 50 aastat oli ta Tartu Kunstikooli maaliõppejõud.

Harri Pudersell oskas hästi edasi anda impressionistlikku vabaõhumaali, jättes lõuendi alt läbi kumama, et tuua sisse veel rohkem õhku ja avarust. "Rõuge maastiks“ avaneb panoraamne vaade koos küngaste ja järvesilmaga.Harri Pudersell (1922–2008)
Maalikunstnik, sündinud 1922. aastal Tartus. Suri 2008. aastal. Õppis Pallases 1943–44 ja seejärel Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis, mille lõpetas Võerahansu õpilasena. Töötas 1954. aastani ERKI Tartu osakonna joonistuskateedri assistendina, oli aastast 1951 Tartu Kunstikooli maaliõppejõud, 1958–60 asedirektor ja 1970–79 direktor. 1956. aastast Kunstnike Liidu liige.Viljelenud põhiliselt maastiku ja lillemaali, vähem natüürmorti. Koloriidis valdavad heledad, kohati pastelsed toonid. Väljapeetud tonaalsus ja hele alusmaal loovad impressionistliku vabaõhumaali mulje, mida süvendab rõhutatud õhulisus ja valgusküllasus.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Rõuge maastik, Harri Pudersell

Harri Pudersell (1922–2008) Rõuge maastik 1998 Õli, lõuend Signeeritud Kunstnik Harri Pudersell lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi 1950. aastal Johannes Võerahansu õpilasena. Puderselli puhul tuleks ära märkida tema äärmiselt pikka pedagoogitööd - peaaegu 50 aastat oli ta Tartu Kunstikooli maaliõppejõud.Harri Pudersell oskas hästi edasi anda impressionistlikku vabaõhumaali, jättes lõuendi alt läbi kumama, et tuua sisse veel rohkem õhku ja avarust. "Rõuge maastiks“ avaneb panoraamne vaade koos küngaste ja järvesilmaga.

Rõuge maastik, Harri Pudersell E-kunstisalongis

Pudersell Harri
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük