Puud, Valeri Vinogradov E-kunstisalongis Valeri Vingogradov on oma esimesed kunstiteadmised omandanud Moskva lastekunstikoolis, Tallinnasse asus ta elama 1978. aastal, kus hiljem jätkas oma õpinguid ERKI-s ning lõpetas selle 1986. aastal maalierialal. Vene päritolu ning loomupärane temperament on soosinud kunstniku loometeed, muutes selle julgeks ning eksperimenteerivaks. Vingogradovile on omane tugeva üldistusjõuga abstraktne maal, millega ta saavutas esimese suurema tuntuse siinsel kunstimaastikul. Samuti on teda nimetatud viimase aja eesti kunstis üheks kõige järjekindlamaks kontseptualistiks, kes väljendab oma hoiakuid läbi oma loomingu, kuid tehes seda seejuures läbi kauni esteetika. Maalilt "Puud“ ei tasu otsida poliitilisi sõnumeid, kunstniku väärtushinnanguid või tõekspidamisi, see on puhas kunstiline taotlus - mäng vormide ning joontega abstraktsuse ja reaalsuse piiril. 2008 Puud, Valeri Vinogradov E-kunstisalongis Vinogradov Valeri
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Puud, Valeri Vinogradov E-kunstisalongis
Valeri Vinogradov (sünd 1952)

Puud

1998 Õli, lõuend 57 x 75
Alghind: € 23000/€1470
22. E-Kunstisalongi XXII oksjon
28.06.2009 kell 16 Pärnus, Sunsetis (Rannahoone), Kapteni salongis

Valeri Vingogradov on oma esimesed kunstiteadmised omandanud Moskva lastekunstikoolis, Tallinnasse asus ta elama 1978. aastal, kus hiljem jätkas oma õpinguid ERKI-s ning lõpetas selle 1986. aastal maalierialal. Vene päritolu ning loomupärane temperament on soosinud kunstniku loometeed, muutes selle julgeks ning eksperimenteerivaks. Vingogradovile on omane tugeva üldistusjõuga abstraktne maal, millega ta saavutas esimese suurema tuntuse siinsel kunstimaastikul. Samuti on teda nimetatud viimase aja eesti kunstis üheks kõige järjekindlamaks kontseptualistiks, kes väljendab oma hoiakuid läbi oma loomingu, kuid tehes seda seejuures läbi kauni esteetika.
Maalilt "Puud“ ei tasu otsida poliitilisi sõnumeid, kunstniku väärtushinnanguid või tõekspidamisi, see on puhas kunstiline taotlus - mäng vormide ning joontega abstraktsuse ja reaalsuse piiril.Valeri Vinogradov (sünd 1952)
Maalikunstnik, sündinud 1952. aastal Moskvas. Anne Parmasto abikaasa. Õppis Moskva lastekunstikoolis ja aastani 1979 1905. aasta nimelises kunstikoolis. Elab aastast 1978 Tallinnas. Jätkas õpinguid 1980 ERKI-s, lõpetas selle 1986. Aastast 1990 Kunstnike Liidu liige. Viljelenud tugeva üldistusjõuga abstraktset maali. Sai 1993 a. Konrad Mäe nimelise medali ning 2010. aastal Kristjan Raua preemia. Näitused aastast 1986.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Puud, Valeri Vinogradov E-kunstisalongis

Valeri Vinogradov (sünd 1952) Puud 1998 Õli, lõuend 57 x 75 Alghind: € 23000/€1470 22 E-Kunstisalongi XXII oksjon 28 Valeri Vingogradov on oma esimesed kunstiteadmised omandanud Moskva lastekunstikoolis, Tallinnasse asus ta elama 1978. aastal, kus hiljem jätkas oma õpinguid ERKI-s ning lõpetas selle 1986. aastal maalierialal. Vene päritolu ning loomupärane temperament on soosinud kunstniku loometeed, muutes selle julgeks ning eksperimenteerivaks. Vingogradovile on omane tugeva üldistusjõuga abstraktne maal, millega ta saavutas esimese suurema tuntuse siinsel kunstimaastikul. Samuti on teda nimetatud viimase aja eesti kunstis üheks kõige järjekindlamaks kontseptualistiks, kes väljendab oma hoiakuid läbi oma loomingu, kuid tehes seda seejuures läbi kauni esteetika. Maalilt "Puud“ ei tasu otsida poliitilisi sõnumeid, kunstniku väärtushinnanguid või tõekspidamisi, see on puhas kunstiline taotlus - mäng vormide ning joontega abstraktsuse ja reaalsuse piiril.

Puud, Valeri Vinogradov E-kunstisalongis

Vinogradov Valeri
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük