Kask, Valeri Vinogradov E-kunstisalongis Valeri Vinogradov on praegusel hetkel Eesti kunsti üks suurimaid konseptualiste ning abstraktsioniste. Kunstnik asus Eestisse elama 1978. a. ning jätkas Moskvas alustatud kunstiõpinguid ERKI-s, mille ta lõpetas 1986. a. maalierialal. Vinogradovi päritolu ning loomupärane temperament muutsid ta loomingu juba varases staadiumis julgeks ning eksperimenteerivaks. Tema jaoks on kunst vahend väljendada oma hoiakuid ning ühtlasi jääda esteetika piiridesse. Teine külg Vingogradovi loomingus tutvustab tugeva üldistusjõuga abstraktsionismi, millest üks tuntumaid sarju on “Kask", milledest ka üks töö on esindatud käesoleval oksjonil. Sellelt teoselt ei tasu otsida poliitilisi sõnumeid või kunstniku seisukohti, tegemist on puhta kunstilise taotlusega. MInimaalsete vahenditega on edasi antud maksimaalset. Sarja “Kased" temaatikas võib samuti otsida juuri kunstniku päritolust. Abstraktsionismi ja eksperimenteeriva kunsti kõrval kohtab ka klassikalisi teemasid, millest aktimaal on jäänud Vinogradovi loomingus valitsevaks. Naiseilu lahkamine ning sellele lähenemine eri vaatepunktidest on kunstnikule pakkunud ikka ja jälle uusi väljakutseid. Meistritase Kask, Valeri Vinogradov E-kunstisalongis Vinogradov Valeri
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Kask, Valeri Vinogradov E-kunstisalongis
Valeri Vinogradov (sünd 1952)

Kask

2009 Õli, lõuend 90 x 60
Alghind: € 20000/€1278, lõpphind: € 23 000/ 1 470
24. E-Kunstisalongi XXIV oksjon
28.04.2010 Tallinn, hotell Olümpia

Valeri Vinogradov on praegusel hetkel Eesti kunsti üks suurimaid konseptualiste ning abstraktsioniste. Kunstnik asus Eestisse elama 1978.a. ning jätkas Moskvas alustatud kunstiõpinguid ERKI-s, mille ta lõpetas 1986.a. maalierialal.
Vinogradovi päritolu ning loomupärane temperament muutsid ta loomingu juba varases staadiumis julgeks ning eksperimenteerivaks. Tema jaoks on kunst vahend väljendada oma hoiakuid ning ühtlasi jääda esteetika piiridesse. Teine külg Vingogradovi loomingus tutvustab tugeva üldistusjõuga abstraktsionismi, millest üks tuntumaid sarju on “Kask", milledest ka üks töö on esindatud käesoleval oksjonil. Sellelt teoselt ei tasu otsida poliitilisi sõnumeid või kunstniku seisukohti, tegemist on puhta kunstilise taotlusega. MInimaalsete vahenditega on edasi antud maksimaalset. Sarja “Kased" temaatikas võib samuti otsida juuri kunstniku päritolust.
Abstraktsionismi ja eksperimenteeriva kunsti kõrval kohtab ka klassikalisi teemasid, millest aktimaal on jäänud Vinogradovi loomingus valitsevaks. Naiseilu lahkamine ning sellele lähenemine eri vaatepunktidest on kunstnikule pakkunud ikka ja jälle uusi väljakutseid.Valeri Vinogradov (sünd 1952)
Maalikunstnik, sündinud 1952. aastal Moskvas. Anne Parmasto abikaasa. Õppis Moskva lastekunstikoolis ja aastani 1979 1905. aasta nimelises kunstikoolis. Elab aastast 1978 Tallinnas. Jätkas õpinguid 1980 ERKI-s, lõpetas selle 1986. Aastast 1990 Kunstnike Liidu liige. Viljelenud tugeva üldistusjõuga abstraktset maali. Sai 1993 a. Konrad Mäe nimelise medali ning 2010. aastal Kristjan Raua preemia. Näitused aastast 1986.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kask, Valeri Vinogradov E-kunstisalongis

Valeri Vinogradov (sünd 1952) Kask 2009 Õli, lõuend 90 x 60 Alghind: € 20000/€1278, lõpphind: € 23 000/ 1 470 24 E-Kunstisalongi XXIV oksjon 28 Valeri Vinogradov on praegusel hetkel Eesti kunsti üks suurimaid konseptualiste ning abstraktsioniste. Kunstnik asus Eestisse elama 1978.a. ning jätkas Moskvas alustatud kunstiõpinguid ERKI-s, mille ta lõpetas 1986.a. maalierialal.Vinogradovi päritolu ning loomupärane temperament muutsid ta loomingu juba varases staadiumis julgeks ning eksperimenteerivaks. Tema jaoks on kunst vahend väljendada oma hoiakuid ning ühtlasi jääda esteetika piiridesse. Teine külg Vingogradovi loomingus tutvustab tugeva üldistusjõuga abstraktsionismi, millest üks tuntumaid sarju on “Kask", milledest ka üks töö on esindatud käesoleval oksjonil. Sellelt teoselt ei tasu otsida poliitilisi sõnumeid või kunstniku seisukohti, tegemist on puhta kunstilise taotlusega. MInimaalsete vahenditega on edasi antud maksimaalset. Sarja “Kased" temaatikas võib samuti otsida juuri kunstniku päritolust. Abstraktsionismi ja eksperimenteeriva kunsti kõrval kohtab ka klassikalisi teemasid, millest aktimaal on jäänud Vinogradovi loomingus valitsevaks. Naiseilu lahkamine ning sellele lähenemine eri vaatepunktidest on kunstnikule pakkunud ikka ja jälle uusi väljakutseid.

Kask, Valeri Vinogradov E-kunstisalongis

Vinogradov Valeri
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük