Peremuusikud, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis Kunsti tuli Neeme Lüdimois 1980ndatel, alustades esinemisega toonastel noortenäitustel ja veidi hiljem Tartu kunsti ülevaatenäitustel. Tegu on iseõppijaga, kelle pildimaailm on mõjutatud sürrealismist. Lüdimoisi piltidel näeb erootilisi, religioosseid ning kunstiajaloost tuttavaid sümboleid. "Peremuusikud" on vaimukas vormimäng kaunikujuliste keelpillidega, kus kõhukamad kontrabassid põimuvad elegantsete viiulitega. Keelpillid on ikka köitnud maalikunstnike tähelepanu, neid on oma töis kujutanud kubistid Picasso ja Braque. Nende inimkeha vorme meenutav kuju köitis ka mitmete sürrealistide tähelepanu. 2009 kell 16 Peremuusikud, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis Lüdimois Neeme
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Peremuusikud, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis
Neeme Lüdimois (sünd 1955)

Peremuusikud

2004 Õli, lõuend. Signatuuriga. Signatuuriga.100,5x80
Alghind: € 18000/€1150, lõpphind: € 21 000/ 1 342
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Kunsti tuli Neeme Lüdimois 1980ndatel, alustades esinemisega toonastel noortenäitustel ja veidi hiljem Tartu kunsti ülevaatenäitustel. Tegu on iseõppijaga, kelle pildimaailm on mõjutatud sürrealismist. Lüdimoisi piltidel näeb erootilisi, religioosseid ning kunstiajaloost tuttavaid sümboleid.
"Peremuusikud" on vaimukas vormimäng kaunikujuliste keelpillidega, kus kõhukamad kontrabassid põimuvad elegantsete viiulitega. Keelpillid on ikka köitnud maalikunstnike tähelepanu, neid on oma töis kujutanud kubistid Picasso ja Braque. Nende inimkeha vorme meenutav kuju köitis ka mitmete sürrealistide tähelepanu.Neeme Lüdimois (sünd 1955)
Kunstnik Neeme Lüdimois on sündinud 1955. aastal Tartus. Keskkooli lõpetamise järel asus õppima Tartu Ülikooli füüsikat (jäi lõpetamata).Neeme Lüdimois tõusis kunstnikkonnas esile 1980. aastate alguse noortenäitustel. Ta pole end sidunud ühegi rühmitise, kunstnike sõpruskonna või liiduga. Tema maalidel esinevad klassikalised sürrealismi motiivid – erootika, religioon, detailid kunstiajaloost, sümbolid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Peremuusikud, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis

Neeme Lüdimois (sünd 1955) Peremuusikud 2004 Õli, lõuend Signatuuriga Kunsti tuli Neeme Lüdimois 1980ndatel, alustades esinemisega toonastel noortenäitustel ja veidi hiljem Tartu kunsti ülevaatenäitustel. Tegu on iseõppijaga, kelle pildimaailm on mõjutatud sürrealismist. Lüdimoisi piltidel näeb erootilisi, religioosseid ning kunstiajaloost tuttavaid sümboleid. "Peremuusikud" on vaimukas vormimäng kaunikujuliste keelpillidega, kus kõhukamad kontrabassid põimuvad elegantsete viiulitega. Keelpillid on ikka köitnud maalikunstnike tähelepanu, neid on oma töis kujutanud kubistid Picasso ja Braque. Nende inimkeha vorme meenutav kuju köitis ka mitmete sürrealistide tähelepanu.

Peremuusikud, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis

Lüdimois Neeme
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük