Peremuusikud, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis Kunsti tuli Neeme Lüdimois 1980ndatel, alustades esinemisega toonastel noortenäitustel ja veidi hiljem Tartu kunsti ülevaatenäitustel. Tegu on iseõppijaga, kelle pildimaailm on mõjutatud sürrealismist. Lüdimoisi piltidel näeb erootilisi, religioosseid ning kunstiajaloost tuttavaid sümboleid. "Peremuusikud" on vaimukas vormimäng kaunikujuliste keelpillidega, kus kõhukamad kontrabassid põimuvad elegantsete viiulitega. Keelpillid on ikka köitnud maalikunstnike tähelepanu, neid on oma töis kujutanud kubistid Picasso ja Braque. Nende inimkeha vorme meenutav kuju köitis ka mitmete sürrealistide tähelepanu. E-Kunstisalongi XXII oksjon Peremuusikud, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis Lüdimois Neeme
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Peremuusikud, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis

Peremuusikud

2004 Õli, lõuend. Signatuuriga. Signatuuriga.100,5x80
Alghind: 18 000/ € 1 150, lõpphind: € 21 000/ 1 342
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Kunsti tuli Neeme Lüdimois 1980ndatel, alustades esinemisega toonastel noortenäitustel ja veidi hiljem Tartu kunsti ülevaatenäitustel. Tegu on iseõppijaga, kelle pildimaailm on mõjutatud sürrealismist. Lüdimoisi piltidel näeb erootilisi, religioosseid ning kunstiajaloost tuttavaid sümboleid. "Peremuusikud" on vaimukas vormimäng kaunikujuliste keelpillidega, kus kõhukamad kontrabassid põimuvad elegantsete viiulitega. Keelpillid on ikka köitnud maalikunstnike tähelepanu, neid on oma töis kujutanud kubistid Picasso ja Braque. Nende inimkeha vorme meenutav kuju köitis ka mitmete sürrealistide tähelepanu.Neeme Lüdimois
Kunstnik Neeme Lüdimois on sündinud 1955. aastal Tartus. Keskkooli lõpetamise järel asus õppima Tartu Ülikooli füüsikat (jäi lõpetamata).Neeme Lüdimois tõusis kunstnikkonnas esile 1980. aastate alguse noortenäitustel. Ta pole end sidunud ühegi rühmitise, kunstnike sõpruskonna või liiduga. Tema maalidel esinevad klassikalised sürrealismi motiivid – erootika, religioon, detailid kunstiajaloost, sümbolid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Peremuusikud, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis

Neeme Lüdimois Peremuusikud 2004 Õli, lõuend Signatuuriga Kunsti tuli Neeme Lüdimois 1980ndatel, alustades esinemisega toonastel noortenäitustel ja veidi hiljem Tartu kunsti ülevaatenäitustel. Tegu on iseõppijaga, kelle pildimaailm on mõjutatud sürrealismist. Lüdimoisi piltidel näeb erootilisi, religioosseid ning kunstiajaloost tuttavaid sümboleid. "Peremuusikud" on vaimukas vormimäng kaunikujuliste keelpillidega, kus kõhukamad kontrabassid põimuvad elegantsete viiulitega. Keelpillid on ikka köitnud maalikunstnike tähelepanu, neid on oma töis kujutanud kubistid Picasso ja Braque. Nende inimkeha vorme meenutav kuju köitis ka mitmete sürrealistide tähelepanu.

Peremuusikud, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis

Lüdimois Neeme
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük