Kameeleone, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis Kunstimaastikule sisenes Lüdimois 1980. aastate alguses toimunud noortenäitustel esinedes, kuid pole end siiani sidunud ühegi rühmitise, kunstnike sõpruskonna või liiduga. Kunstniku loomingut iseloomustavad sürrealistlikud sisuliinid ning kubistlikud vormilahendused. Sellest hoolimata on Lüdimoisi maalikäekiri nii omalaadne, et seda on keeruline ühe kindla stiiliga määratleda. Kunstiajaloolane Kadri Asmer on Lüdimoisi loomingust kirjutanud: "Kunstniku sürrealistlikud maastikud ja kompositsioonid ei ole alati üheselt mõistetavad. Seletuste saamiseks pole aga mõtet ka autori poole pöörduda - vastus tuleb vaatajal enese jaoks leida ise. Lüdimoisi loomingusse süüvimine vajab aega, pikkamisi hakkavad avanema motiivid ja nüansid, mis esialgsel vaatlemisel võivad hoopis märkamata jääda. " 2007 Kameeleone, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis Lüdimois Neeme
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kameeleone, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis
Neeme Lüdimois (sünd 1955)

Kameeleone

2011 Õli, lõuend. Signatuuriga. 90x70
Alghind: € €1225, lõpphind: € 1 525
34. E-Kunstisalongi XXXIV oksjon
28.03.2015 Tartu galeriis kell 15

Kunstimaastikule sisenes Lüdimois 1980. aastate alguses toimunud
noortenäitustel esinedes, kuid pole end siiani sidunud
ühegi rühmitise, kunstnike sõpruskonna või liiduga. Kunstniku
loomingut iseloomustavad sürrealistlikud sisuliinid ning
kubistlikud vormilahendused. Sellest hoolimata on Lüdimoisi
maalikäekiri nii omalaadne, et seda on keeruline ühe kindla stiiliga
määratleda. Kunstiajaloolane Kadri Asmer on Lüdimoisi
loomingust kirjutanud: "Kunstniku sürrealistlikud maastikud ja
kompositsioonid ei ole alati üheselt mõistetavad. Seletuste saamiseks
pole aga mõtet ka autori poole pöörduda - vastus tuleb vaatajal
enese jaoks leida ise. Lüdimoisi loomingusse süüvimine vajab
aega, pikkamisi hakkavad avanema motiivid ja nüansid, mis esialgsel
vaatlemisel võivad hoopis märkamata jääda."Neeme Lüdimois (sünd 1955)
Kunstnik Neeme Lüdimois on sündinud 1955. aastal Tartus. Keskkooli lõpetamise järel asus õppima Tartu Ülikooli füüsikat (jäi lõpetamata).Neeme Lüdimois tõusis kunstnikkonnas esile 1980. aastate alguse noortenäitustel. Ta pole end sidunud ühegi rühmitise, kunstnike sõpruskonna või liiduga. Tema maalidel esinevad klassikalised sürrealismi motiivid – erootika, religioon, detailid kunstiajaloost, sümbolid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kameeleone, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis

Neeme Lüdimois (sünd 1955) Kameeleone 2011 Õli, lõuend Signatuuriga Kunstimaastikule sisenes Lüdimois 1980. aastate alguses toimunudnoortenäitustel esinedes, kuid pole end siiani sidunudühegi rühmitise, kunstnike sõpruskonna või liiduga. Kunstnikuloomingut iseloomustavad sürrealistlikud sisuliinid ningkubistlikud vormilahendused. Sellest hoolimata on Lüdimoisimaalikäekiri nii omalaadne, et seda on keeruline ühe kindla stiiligamääratleda. Kunstiajaloolane Kadri Asmer on Lüdimoisiloomingust kirjutanud: "Kunstniku sürrealistlikud maastikud jakompositsioonid ei ole alati üheselt mõistetavad. Seletuste saamisekspole aga mõtet ka autori poole pöörduda - vastus tuleb vaatajalenese jaoks leida ise. Lüdimoisi loomingusse süüvimine vajabaega, pikkamisi hakkavad avanema motiivid ja nüansid, mis esialgselvaatlemisel võivad hoopis märkamata jääda."

Kameeleone, Neeme Lüdimois E-kunstisalongis

Lüdimois Neeme
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük