Natüürmort, Eduard Maaser E-kunstisalongis Kunstnik alustas õpinguid 1930-ndate lõpus "Pallases“, lõpudiplomini jõudis E. Maaser Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis 1948. a. Maaser on vaoshoitud temperamendiga maalija, kes jäädvustas maastikuvaateid ja vaikelusid. 1950-ndatel armastati rikkalikke natüürmorte, mis täidetud eksootiliste viljadega. Neid vaadates meenub ikka toonane kokaraamat “Maitsvast ja tervislikust toidust", kus sees retseptid kõiksugustest delikatessidest. See oli üks osa ilusa elu müüdist, mida tegelikult ei eksisteerinud. Eduard Maaser on oma lauale kirgaste draperiide foonile kogunud erinevaid vilju, mis pakuvad nii säravat värvirõõmu kui ka erinevaid maitseelamusi. Maal on tõeline värvide pillerkaar, mida isegi autori asine pintslitöö ei ole suutnud taltsutada. Tegu on kena meenutusega ammu möödunud aegadest. 2005 Natüürmort, Eduard Maaser E-kunstisalongis Maaser Eduard
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Natüürmort, Eduard Maaser E-kunstisalongis
Eduard Maaser (1916–1990)

Natüürmort

1956 Õli, lõuend. Signatuuriga. 54 ,4 x 74
Alghind: € 11000/€703, lõpphind: € 19 000/ 1 214
17. Meistri kiituseks
11.10.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Kunstnik alustas õpinguid 1930-ndate lõpus "Pallases“, lõpudiplomini jõudis E. Maaser Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis 1948.a. Maaser on vaoshoitud temperamendiga maalija, kes jäädvustas maastikuvaateid ja vaikelusid. 1950-ndatel armastati rikkalikke natüürmorte, mis täidetud eksootiliste viljadega. Neid vaadates meenub ikka toonane kokaraamat “Maitsvast ja tervislikust toidust", kus sees retseptid kõiksugustest delikatessidest. See oli üks osa ilusa elu müüdist, mida tegelikult ei eksisteerinud.


Eduard Maaser on oma lauale kirgaste draperiide foonile kogunud erinevaid vilju, mis pakuvad nii säravat värvirõõmu kui ka erinevaid maitseelamusi. Maal on tõeline värvide pillerkaar, mida isegi autori asine pintslitöö ei ole suutnud taltsutada. Tegu on kena meenutusega ammu möödunud aegadest.Eduard Maaser (1916–1990)
Kunstnik Eduard Maaser sündis 1916. aastal Venemaal. Suri 1990. aastal Tartus.Õppis 1934–35 Pallases ning 1948. aastal lõpetas Tartu Riikliku Kunstiinstituudi tahvelmaali erialal. 1950. aastail lõi akvarelle ja õlimaale (peamiselt natüürmorte ning lille- ja maastikupilte). 1960. aastatel keskendus akvarellile, jäädvustas selles Lõuna-Eesti maastikku. Näitustel osales alates 1944. aastast.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Natüürmort, Eduard Maaser E-kunstisalongis

Eduard Maaser (1916–1990) Natüürmort 1956 Õli, lõuend Signatuuriga Kunstnik alustas õpinguid 1930-ndate lõpus "Pallases“, lõpudiplomini jõudis E. Maaser Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis 1948.a. Maaser on vaoshoitud temperamendiga maalija, kes jäädvustas maastikuvaateid ja vaikelusid. 1950-ndatel armastati rikkalikke natüürmorte, mis täidetud eksootiliste viljadega. Neid vaadates meenub ikka toonane kokaraamat “Maitsvast ja tervislikust toidust", kus sees retseptid kõiksugustest delikatessidest. See oli üks osa ilusa elu müüdist, mida tegelikult ei eksisteerinud.
Eduard Maaser on oma lauale kirgaste draperiide foonile kogunud erinevaid vilju, mis pakuvad nii säravat värvirõõmu kui ka erinevaid maitseelamusi. Maal on tõeline värvide pillerkaar, mida isegi autori asine pintslitöö ei ole suutnud taltsutada. Tegu on kena meenutusega ammu möödunud aegadest.

Natüürmort, Eduard Maaser E-kunstisalongis

Maaser Eduard
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük