Kuuvalgel, Elmar Kell E-kunstisalongis Elmar Kell õppis ERKI-s teatridekoratsiooni erialal. Pärast kooli lõpetamist 1950. aastal alustas tööd Eesti Televisioonis, kus kujundas telelavastusi, kontsert-filme ning laste- ja meelelahutussaateid. Kunstikriitik Evi Pihlak on 1971. aasta kevadel toimunud teatri-, filmi-, ja televisioonikunstnike näituse järel kirjutanud: „Elmar Kell on tugev kunstnik, kelle töödes näeme fantaasia vallapääsemist ja teostusrõõmu. On huvitav, kuidas ta minimaalsete vahendite ja lihtsate värvi- ja valgusvahekordadega suudab esitada kindla ruumilise terviku. “ 2017 Kuuvalgel, Elmar Kell E-kunstisalongis Kell Elmar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kuuvalgel, Elmar Kell E-kunstisalongis
Elmar Kell (1925-2006)

Kuuvalgel

1970ndad. Õli, lõuend. 59,8x64. Signatuuriga.
Alghind: € €800, lõpphind: € 1500
49. E-Kunstisalongi XLIX oksjon
27.03.2022 Tartu galeriis kell 13

Elmar Kell õppis ERKI-s teatridekoratsiooni erialal. Pärast kooli lõpetamist 1950. aastal alustas tööd Eesti Televisioonis, kus kujundas telelavastusi, kontsert-filme ning laste- ja meelelahutussaateid. Kunstikriitik Evi Pihlak on 1971. aasta kevadel toimunud teatri-, filmi-, ja televisioonikunstnike näituse järel kirjutanud: „Elmar Kell on tugev kunstnik, kelle töödes näeme fantaasia vallapääsemist ja teostusrõõmu. On huvitav, kuidas ta minimaalsete vahendite ja lihtsate värvi- ja valgusvahekordadega suudab esitada kindla ruumilise terviku.“Elmar Kell (1925-2006)
Telekunstnik Elmar Kell elas aastatel 1925-2006. Õppis aastast 1943 Tallinna Rakenduskunsti Koolis, lõpetas Tallinna Riikliku Tarbekunstiinstituudi 1950. Töötanud Eesti TV kunstnikuna, kujundanud telelavastusi. Viljelenud maalikunsti, 1960. aastaist esinenud maalidega näitustel.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kuuvalgel, Elmar Kell E-kunstisalongis

Elmar Kell (1925-2006) Kuuvalgel 1970ndad Õli, lõuend Elmar Kell õppis ERKI-s teatridekoratsiooni erialal. Pärast kooli lõpetamist 1950. aastal alustas tööd Eesti Televisioonis, kus kujundas telelavastusi, kontsert-filme ning laste- ja meelelahutussaateid. Kunstikriitik Evi Pihlak on 1971. aasta kevadel toimunud teatri-, filmi-, ja televisioonikunstnike näituse järel kirjutanud: „Elmar Kell on tugev kunstnik, kelle töödes näeme fantaasia vallapääsemist ja teostusrõõmu. On huvitav, kuidas ta minimaalsete vahendite ja lihtsate värvi- ja valgusvahekordadega suudab esitada kindla ruumilise terviku.“

Kuuvalgel, Elmar Kell E-kunstisalongis

Kell Elmar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük