Haapsalu nägemus, Elmar Kell Teatridekoratsiooni alal ERKI-i lõpetanud Kell alustas tööd Eesti Televisioonis, kus ta kujundas telelavastusi, kontsertfilme, laste- ja meelelahutussaateid ning kavandas lavakostüüme. Töö televisioonis nõudis väga lennukat kujutlusvõimet ja fantaasiat, mis väljendus ka Kella maaliloomingus. Oma viimase loomeperioodi veetis kunstnik Haapsalus - keskkonnas, mis otseselt mõjutas ka tema motiivivalikuid kunstis. Teos pärineb Valter Ojakääru kunstikogust. 2019 Haapsalu nägemus, Elmar Kell E-kunstisalongis Kell Elmar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Haapsalu nägemus, Elmar Kell E-kunstisalongis
Elmar Kell (1925-2006)

Haapsalu nägemus

1999 Õli, tekstiil. Signatuuriga. 92x64
Alghind: € 950€, lõpphind: € 1 100
38. E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon
25.03.2017 Tartu galeriis kell 15

Teatridekoratsiooni alal ERKI-i lõpetanud Kell alustas tööd Eesti Televisioonis, kus ta kujundas telelavastusi, kontsertfilme, laste- ja meelelahutussaateid ning kavandas lavakostüüme. Töö televisioonis nõudis väga lennukat kujutlusvõimet ja fantaasiat, mis väljendus ka Kella maaliloomingus. Oma viimase loomeperioodi veetis kunstnik Haapsalus - keskkonnas, mis otseselt mõjutas ka tema motiivivalikuid kunstis.
Teos pärineb Valter Ojakääru kunstikogust.Elmar Kell (1925-2006)
Telekunstnik Elmar Kell elas aastatel 1925-2006. Õppis aastast 1943 Tallinna Rakenduskunsti Koolis, lõpetas Tallinna Riikliku Tarbekunstiinstituudi 1950. Töötanud Eesti TV kunstnikuna, kujundanud telelavastusi. Viljelenud maalikunsti, 1960. aastaist esinenud maalidega näitustel.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Haapsalu nägemus, Elmar Kell

Elmar Kell (1925-2006) Haapsalu nägemus 1999 Õli, tekstiil Signatuuriga Teatridekoratsiooni alal ERKI-i lõpetanud Kell alustas tööd Eesti Televisioonis, kus ta kujundas telelavastusi, kontsertfilme, laste- ja meelelahutussaateid ning kavandas lavakostüüme. Töö televisioonis nõudis väga lennukat kujutlusvõimet ja fantaasiat, mis väljendus ka Kella maaliloomingus. Oma viimase loomeperioodi veetis kunstnik Haapsalus - keskkonnas, mis otseselt mõjutas ka tema motiivivalikuid kunstis.Teos pärineb Valter Ojakääru kunstikogust.

Haapsalu nägemus, Elmar Kell E-kunstisalongis

Kell Elmar
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük