Kanal Montargis, Adamson-Eric E-kunstisalongis Antud töö “Kanal Montargis" kuulub kunstniku varasesse loomeperioodi. Oma varastele maalidele kirjutas kunstnik Erich Adamson, esimesed signatuurid "Adamson-Eric" ilmuvad töödele 1928. aastal. Maal “Kanal Montargis" on maalitud ajal, mil kunstnik täiendas ennast Pariisis. 1924. aastal jõudis Adamson-Eric Pariisi ning jäi sinna kaheksaks aastaks. Ta õppis Pariisis mitmetes vabaakadeemiates, erinevate kunstnike käe all. Adamson-Eric külastas F. Colarossi, Ransoni, Montparnasse'i, V. ©uhhajevi akadeemiaid. Samuti esines kunstnik Sügissalongi ja Sõltumatute Salongi näitustel. Neil aastail valmisid Adamson-Ericul mitmed Montargis'i vaated. Pariisi perioodi tööde koloriit on enamasti kas vaoshoitud kahvatuis toones või tumepruunis värvi-gammas. Antud maalilises, diskreetse koloriidilises linna-vaates on tunda kõige enam kubistliku laadi viljelevate kunstnike mõju. Maastik kujutab kanalit, mida paremal pool ümbritseb rohekas puude rivi ning vasakul pruunikas-hallikas majade viirg. Pinnakatmine on erakordselt kiire ja õhuline, mis jätab kohati alusmaterjali läbikumama . Meistrite teosed Kanal Montargis, Adamson-Eric E-kunstisalongis Adamson-Eric
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Kanal Montargis, Adamson-Eric E-kunstisalongis

Kanal Montargis

1926 Õli, lõuend. Signatuuriga 38 x 46,2
Alghind: 67 000/ € 4 282, lõpphind: € 67 000/ 4 282
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

Antud töö “Kanal Montargis" kuulub kunstniku varasesse loomeperioodi. Oma varastele maalidele kirjutas kunstnik Erich Adamson, esimesed signatuurid "Adamson-Eric" ilmuvad töödele 1928. aastal. Maal “Kanal Montargis" on maalitud ajal, mil kunstnik täiendas ennast Pariisis. 1924. aastal jõudis Adamson-Eric Pariisi ning jäi sinna kaheksaks aastaks. Ta õppis Pariisis mitmetes vabaakadeemiates, erinevate kunstnike käe all. Adamson-Eric külastas F. Colarossi, Ransoni, Montparnasse'i, V.©uhhajevi akadeemiaid. Samuti esines kunstnik Sügissalongi ja Sõltumatute Salongi näitustel.
Neil aastail valmisid Adamson-Ericul mitmed Montargis'i vaated. Pariisi perioodi tööde koloriit on enamasti kas vaoshoitud kahvatuis toones või tumepruunis värvi-gammas. Antud maalilises, diskreetse koloriidilises linna-vaates on tunda kõige enam kubistliku laadi viljelevate kunstnike mõju. Maastik kujutab kanalit, mida paremal pool ümbritseb rohekas puude rivi ning vasakul pruunikas-hallikas majade viirg. Pinnakatmine on erakordselt kiire ja õhuline, mis jätab kohati alusmaterjali läbikumama .Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kanal Montargis, Adamson-Eric E-kunstisalongis

Adamson-Eric Kanal Montargis 1926 Õli, lõuend Signatuuriga 38 x 46,2 Alghind: 67 000/ € 4 282, lõpphind: € 67 000/ 4 282 14 Antud töö “Kanal Montargis" kuulub kunstniku varasesse loomeperioodi. Oma varastele maalidele kirjutas kunstnik Erich Adamson, esimesed signatuurid "Adamson-Eric" ilmuvad töödele 1928. aastal. Maal “Kanal Montargis" on maalitud ajal, mil kunstnik täiendas ennast Pariisis. 1924. aastal jõudis Adamson-Eric Pariisi ning jäi sinna kaheksaks aastaks. Ta õppis Pariisis mitmetes vabaakadeemiates, erinevate kunstnike käe all. Adamson-Eric külastas F. Colarossi, Ransoni, Montparnasse'i, V.©uhhajevi akadeemiaid. Samuti esines kunstnik Sügissalongi ja Sõltumatute Salongi näitustel.Neil aastail valmisid Adamson-Ericul mitmed Montargis'i vaated. Pariisi perioodi tööde koloriit on enamasti kas vaoshoitud kahvatuis toones või tumepruunis värvi-gammas. Antud maalilises, diskreetse koloriidilises linna-vaates on tunda kõige enam kubistliku laadi viljelevate kunstnike mõju. Maastik kujutab kanalit, mida paremal pool ümbritseb rohekas puude rivi ning vasakul pruunikas-hallikas majade viirg. Pinnakatmine on erakordselt kiire ja õhuline, mis jätab kohati alusmaterjali läbikumama .

Kanal Montargis, Adamson-Eric E-kunstisalongis

Adamson-Eric
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük