KREEKA MOTIIV, Adamson-Eric E-kunstisalongis Adamson-Ericu varane looming tegi läbi mitmeid muutusi, kunstnik alustas uusajalikus laadis vaikeludega, katsetas sürreaalsete kompositsioonidega ja maalis art-déco'likke portreid. 1930. aastate algul muutus tema koloriit värvikamaks. 1934. aasta Kreeka reis pani Adamson-Ericu huvi tundma atmosfääri probleemide vastu. Tema matkal valminud maastikud on maalitud peenema, tundlikuma pintsilöögiga, neis valitseb juba impressionistlik hõng. Kohati on kunstnik vedanud pintslisabaga värvikihti kripslevaid, arabeskseid jooni. Adamson-Eric jäädvustab Kreekas nii maa kaunist loodust kui ka arhitektuurimälestisi. Tema reisil valminud maalid on elurõõmsad looduseelamused, kus domineerib hele koloriit ja päikesepaiste. 1934. a. sügisel oli antud töö väljas Tallinna Kunstihoones Adamson-Ericu ateljees, kus esitleti kunstniku Kreekas maalitud teoseid. Repro maalist ilmus mälestusväljaandes "Adamson-Eric 100" (Eesti Kunstimuuseum 2002). Meistritöö KREEKA MOTIIV, Adamson-Eric E-kunstisalongis Adamson-Eric
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
KREEKA MOTIIV, Adamson-Eric E-kunstisalongis

KREEKA MOTIIV

1934 Õli, lõuend. 65,5x81. Signatuuriga.
Alghind: 106 000/ € 6 775, lõpphind: € 194 000/ 12 399
12. Meistrite teosed
23.10.2004 Mustpeade Maja

Adamson-Ericu varane looming tegi läbi mitmeid muutusi, kunstnik alustas uusajalikus laadis vaikeludega, katsetas sürreaalsete kompositsioonidega ja maalis art-déco'likke portreid. 1930. aastate algul muutus tema koloriit värvikamaks. 1934. aasta Kreeka reis pani Adamson-Ericu huvi tundma atmosfääri probleemide vastu. Tema matkal valminud maastikud on maalitud peenema, tundlikuma pintsilöögiga, neis valitseb juba impressionistlik hõng. Kohati on kunstnik vedanud pintslisabaga värvikihti kripslevaid, arabeskseid jooni. Adamson-Eric jäädvustab Kreekas nii maa kaunist loodust kui ka arhitektuurimälestisi. Tema reisil valminud maalid on elurõõmsad looduseelamused, kus domineerib hele koloriit ja päikesepaiste.

1934.a. sügisel oli antud töö väljas Tallinna Kunstihoones Adamson-Ericu ateljees, kus esitleti kunstniku Kreekas maalitud teoseid.

Repro maalist ilmus mälestusväljaandes "Adamson-Eric 100" (Eesti Kunstimuuseum 2002).Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

KREEKA MOTIIV, Adamson-Eric E-kunstisalongis

Adamson-Eric KREEKA MOTIIV 1934 Õli, lõuend 65,5x81 Adamson-Ericu varane looming tegi läbi mitmeid muutusi, kunstnik alustas uusajalikus laadis vaikeludega, katsetas sürreaalsete kompositsioonidega ja maalis art-déco'likke portreid. 1930. aastate algul muutus tema koloriit värvikamaks. 1934. aasta Kreeka reis pani Adamson-Ericu huvi tundma atmosfääri probleemide vastu. Tema matkal valminud maastikud on maalitud peenema, tundlikuma pintsilöögiga, neis valitseb juba impressionistlik hõng. Kohati on kunstnik vedanud pintslisabaga värvikihti kripslevaid, arabeskseid jooni. Adamson-Eric jäädvustab Kreekas nii maa kaunist loodust kui ka arhitektuurimälestisi. Tema reisil valminud maalid on elurõõmsad looduseelamused, kus domineerib hele koloriit ja päikesepaiste.
1934.a. sügisel oli antud töö väljas Tallinna Kunstihoones Adamson-Ericu ateljees, kus esitleti kunstniku Kreekas maalitud teoseid.
Repro maalist ilmus mälestusväljaandes "Adamson-Eric 100" (Eesti Kunstimuuseum 2002).

KREEKA MOTIIV, Adamson-Eric E-kunstisalongis

Adamson-Eric
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük