Vanalinna motiiv, Valerian Loik Valerian Loik alustas kunstiõpinguid 1920. a. N. Rothi erastuudios ning jätkas Tartus kunstikoolis “Pallas", mille lõpetas Ado Vabbe õpilasena 1935. a. Põlise tallinlasena siirdus kunstnik tagasi pealinna, kus töötas Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis õppejõuna. Kunstniku loomingust leiab nii figuurkompositsioone, aktimaale, natüürmorti jm, kuid tema meelisteemaks olid linnavaated, eelkõige Tallinna vanalinna idüllilised punased katused, tornid ning looklevad teed. Pärast pallaslikku maalikooli kujunes Loigust üks jõulisemaid koloriste, kelle maalilaadi iseloomustavad erksad ning intensiivsed värvid ning üldistatud vormid. 2010 Vanalinna motiiv, Valerian Loik E-kunstisalongis Loik Valerian
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vanalinna motiiv, Valerian Loik E-kunstisalongis
Valerian Loik (1904-1986)

Vanalinna motiiv

Õli, lõuend 40 x 32,5
Alghind: € 7000/€447
24. E-Kunstisalongi XXIV oksjon
28.04.2010 Tallinn, hotell Olümpia

Valerian Loik alustas kunstiõpinguid 1920.a. N. Rothi erastuudios ning jätkas Tartus kunstikoolis “Pallas", mille lõpetas Ado Vabbe õpilasena 1935.a. Põlise tallinlasena siirdus kunstnik tagasi pealinna, kus töötas Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis õppejõuna.
Kunstniku loomingust leiab nii figuurkompositsioone, aktimaale, natüürmorti jm, kuid tema meelisteemaks olid linnavaated, eelkõige Tallinna vanalinna idüllilised punased katused, tornid ning looklevad teed. Pärast pallaslikku maalikooli kujunes Loigust üks jõulisemaid koloriste, kelle maalilaadi iseloomustavad erksad ning intensiivsed värvid ning üldistatud vormid.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vanalinna motiiv, Valerian Loik

Valerian Loik (1904-1986) Vanalinna motiiv Õli, lõuend 40 x 32,5 Alghind: € 7000/€447 24 E-Kunstisalongi XXIV oksjon 28 Valerian Loik alustas kunstiõpinguid 1920.a. N. Rothi erastuudios ning jätkas Tartus kunstikoolis “Pallas", mille lõpetas Ado Vabbe õpilasena 1935.a. Põlise tallinlasena siirdus kunstnik tagasi pealinna, kus töötas Eesti Riiklikus Kunstiinstituudis õppejõuna. Kunstniku loomingust leiab nii figuurkompositsioone, aktimaale, natüürmorti jm, kuid tema meelisteemaks olid linnavaated, eelkõige Tallinna vanalinna idüllilised punased katused, tornid ning looklevad teed. Pärast pallaslikku maalikooli kujunes Loigust üks jõulisemaid koloriste, kelle maalilaadi iseloomustavad erksad ning intensiivsed värvid ning üldistatud vormid.

Vanalinna motiiv, Valerian Loik E-kunstisalongis

Loik Valerian
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük