Vaikus enne tormi, Navitrolla minu jaoks mõneti unikaalne töö katsetused uute materjalidega maalitud liivaga krohvitud paneelile akrüülide ja õlivärvidega selliste erinevate materjalide kokku panemine on otsing kas sobivad? ei tea kui enne proovinud pole. . . niisamuti pildikeele leidmine kunstniku vabadus panna kokku esmapilgul sobimatut vabadus mängida maailma tõsiasjadega natuke selle üle muiata nagu jumal kui talle oma plaanidest rääkida maalisin talvise valguse sügisesele motiivile teatavas mõttes piiride kompamine kas kukkuda tühjusesse või saabuda täiusesse maalimine ongi pidev piiri peal kõikumine ja otsing selles mõttes ei midagi uut ja ometi iga kord kordumatu nii püüangi maailma sabast iga pildiga kinni napsata navitrolla 2007 Vaikus enne tormi, Navitrolla E-kunstisalongis Navitrolla
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Vaikus enne tormi, Navitrolla E-kunstisalongis
Navitrolla (sünd 1970)

Vaikus enne tormi

2013 Õli, akrüül, liiv. Signatuuriga. 100 x 120
Alghind: € €1400, lõpphind: € müüdud
31. E-Kunstisalongi XXXI oksjon
27.10.2013 Tartu galeriis kell 15

minu jaoks mõneti unikaalne töö
katsetused uute materjalidega
maalitud liivaga krohvitud paneelile akrüülide ja õlivärvidega
selliste erinevate materjalide kokku panemine on otsing
kas sobivad?
ei tea kui enne proovinud pole...
niisamuti pildikeele leidmine
kunstniku vabadus panna kokku esmapilgul sobimatut
vabadus mängida maailma tõsiasjadega
natuke selle üle muiata nagu jumal kui talle oma plaanidest rääkida
maalisin talvise valguse sügisesele motiivile
teatavas mõttes piiride kompamine
kas kukkuda tühjusesse või saabuda täiusesse
maalimine ongi pidev piiri peal kõikumine ja otsing
selles mõttes ei midagi uut ja ometi iga kord kordumatu
nii püüangi maailma sabast iga pildiga kinni napsata

navitrollaNavitrolla (sünd 1970)
(HEIKI TROLLA)
Sündinud 1970. aastal Võrus. Lõpetanud Viive Kuksi kolmeaastase kunstistuudio. Viljelenud maali, graafikat ja tegevuskunsti. Maalinud üksikasjadeni viimistletud unenäolisi fantaasiapilte, kus paljudel juhtudel esinevad loomad absurdsetes ja anekdootlikes olukordades. Osales 1990. aastal rühmitise “Lüliti" asutamises. Näitused aastast 1989 (Tallinn, Tartu, Tampere, Helsingi, London, Lissabon).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Vaikus enne tormi, Navitrolla

Navitrolla (sünd 1970) Vaikus enne tormi 2013 Õli, akrüül, liiv Signatuuriga minu jaoks mõneti unikaalne töökatsetused uute materjalidegamaalitud liivaga krohvitud paneelile akrüülide ja õlivärvidegaselliste erinevate materjalide kokku panemine on otsingkas sobivad?ei tea kui enne proovinud pole...niisamuti pildikeele leidminekunstniku vabadus panna kokku esmapilgul sobimatutvabadus mängida maailma tõsiasjadeganatuke selle üle muiata nagu jumal kui talle oma plaanidest rääkidamaalisin talvise valguse sügisesele motiivileteatavas mõttes piiride kompaminekas kukkuda tühjusesse või saabuda täiusessemaalimine ongi pidev piiri peal kõikumine ja otsingselles mõttes ei midagi uut ja ometi iga kord kordumatunii püüangi maailma sabast iga pildiga kinni napsatanavitrolla

Vaikus enne tormi, Navitrolla E-kunstisalongis

Navitrolla
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük