Enne maandumist, Navitrolla E-kunstisalongis Navitrolla loomingut iseloomustavad enim omapärased fantaasiapildid, kus peamiselt esinevad loomad ebatavalistes situatsioonides. Tema loomingut võib seostada nii naivismi kui ka sürrealismiga. Paralleele saab tõmmata ka pop- ning koomiksikunstiga, kuid kunstnik ise pole sellistele liigitamistele kunagi tähelepanu pööranud. Oluline on mõte, mida teos endas kannab. Iga töö räägib justkui oma loo või peidab endas elamistarkust, mis aeg-ajalt kipub inimkonnal ununema. Elu õnnelikud pisiasjad peituvadki ju lihtsuses. Ja just sellised Navitrolla tööd ongi - lihtsad ja rõõmsameelsed. "Enne maandumist" võib julgelt pidada Navitrolla loomingu üheks tipuks. Maal on viimse detailini viimistletud ning välja töötatud, luues puhta ja selge koloriidiga vaate ideaalmaastikule. Kompositsiooniliselt võib seda pidada meisterlikkuse näidiseks. Navitrollalikult on ka sellel teosel oma lugu ja püant, mis ehk esmapilgul jääb märkamata, kuid mille igaüks võib sealt enese jaoks leida. Mis sõnumit aga kunstnik meile edastada püüab, jääb esialgu saladuseks. E-Kunstisalongi XXIX oksjon Enne maandumist, Navitrolla E-kunstisalongis Navitrolla
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Enne maandumist, Navitrolla E-kunstisalongis
Navitrolla (sünd 1970)

Enne maandumist

2007 Õli, lõuend. Signatuuriga. 80x140
Alghind: 95000/€6072, lõpphind: € 125 000/ 7 989
18. Töö kiidab Meistrit
04.04.2007 Tallinn, Mustpeade Maja

Navitrolla loomingut iseloomustavad enim omapärased fantaasiapildid, kus peamiselt esinevad loomad ebatavalistes situatsioonides. Tema loomingut võib seostada nii naivismi kui ka sürrealismiga. Paralleele saab tõmmata ka pop- ning koomiksikunstiga, kuid kunstnik ise pole sellistele liigitamistele kunagi tähelepanu pööranud. Oluline on mõte, mida teos endas kannab. Iga töö räägib justkui oma loo või peidab endas elamistarkust, mis aeg-ajalt kipub inimkonnal ununema. Elu õnnelikud pisiasjad peituvadki ju lihtsuses. Ja just sellised Navitrolla tööd ongi - lihtsad ja rõõmsameelsed.
"Enne maandumist" võib julgelt pidada Navitrolla loomingu üheks tipuks. Maal on viimse detailini viimistletud ning välja töötatud, luues puhta ja selge koloriidiga vaate ideaalmaastikule. Kompositsiooniliselt võib seda pidada meisterlikkuse näidiseks. Navitrollalikult on ka sellel teosel oma lugu ja püant, mis ehk esmapilgul jääb märkamata, kuid mille igaüks võib sealt enese jaoks leida. Mis sõnumit aga kunstnik meile edastada püüab, jääb esialgu saladuseks.Navitrolla (sünd 1970)
(HEIKI TROLLA)
Sündinud 1970. aastal Võrus. Lõpetanud Viive Kuksi kolmeaastase kunstistuudio. Viljelenud maali, graafikat ja tegevuskunsti. Maalinud üksikasjadeni viimistletud unenäolisi fantaasiapilte, kus paljudel juhtudel esinevad loomad absurdsetes ja anekdootlikes olukordades. Osales 1990. aastal rühmitise “Lüliti" asutamises. Näitused aastast 1989 (Tallinn, Tartu, Tampere, Helsingi, London, Lissabon).


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Enne maandumist, Navitrolla E-kunstisalongis

Navitrolla (sünd 1970) Enne maandumist 2007 Õli, lõuend Signatuuriga Navitrolla loomingut iseloomustavad enim omapärased fantaasiapildid, kus peamiselt esinevad loomad ebatavalistes situatsioonides. Tema loomingut võib seostada nii naivismi kui ka sürrealismiga. Paralleele saab tõmmata ka pop- ning koomiksikunstiga, kuid kunstnik ise pole sellistele liigitamistele kunagi tähelepanu pööranud. Oluline on mõte, mida teos endas kannab. Iga töö räägib justkui oma loo või peidab endas elamistarkust, mis aeg-ajalt kipub inimkonnal ununema. Elu õnnelikud pisiasjad peituvadki ju lihtsuses. Ja just sellised Navitrolla tööd ongi - lihtsad ja rõõmsameelsed."Enne maandumist" võib julgelt pidada Navitrolla loomingu üheks tipuks. Maal on viimse detailini viimistletud ning välja töötatud, luues puhta ja selge koloriidiga vaate ideaalmaastikule. Kompositsiooniliselt võib seda pidada meisterlikkuse näidiseks. Navitrollalikult on ka sellel teosel oma lugu ja püant, mis ehk esmapilgul jääb märkamata, kuid mille igaüks võib sealt enese jaoks leida. Mis sõnumit aga kunstnik meile edastada püüab, jääb esialgu saladuseks.

Enne maandumist, Navitrolla E-kunstisalongis

Navitrolla
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük