Talvine maastik, Viktor Le¹kin Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936. a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949. a. skulptuurierialal. Alates 1946. a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust. Kui kunstikriitikud on Le¹kini varasema loomingu puhul märkinud tema mitmekülgsust ja katsetusi erinevate maalivõimalustega, siis "Talvine maastik“ tutvustab vaatajale kunstniku loomingut ajast, mil tema käekiri oli juba kindlalt välja kujunenud. Le¹kin on tõsise asjalikkuse ja teadlikkusega kujutanud talvist maastikku sellele omases koloriidis ning valguses. 2007 Talvine maastik, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis Le¹kin Viktor
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Talvine maastik, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis
Viktor Le¹kin (1914-1998)

Talvine maastik

1959 Õli, papp 33 x 48
Alghind: € 14000/€895
23. E-Kunstisalongi XXIII oksjon
13.12.2009 kell 15 Tartu galerii

Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949.a. skulptuurierialal. Alates 1946.a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna.
Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust. Kui kunstikriitikud on Le¹kini varasema loomingu puhul märkinud tema mitmekülgsust ja katsetusi erinevate maalivõimalustega, siis "Talvine maastik“ tutvustab vaatajale kunstniku loomingut ajast, mil tema käekiri oli juba kindlalt välja kujunenud. Le¹kin on tõsise asjalikkuse ja teadlikkusega kujutanud talvist maastikku sellele omases koloriidis ning valguses.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Talvine maastik, Viktor Le¹kin

Viktor Le¹kin (1914-1998) Talvine maastik 1959 Õli, papp 33 x 48 Alghind: € 14000/€895 23 E-Kunstisalongi XXIII oksjon 13 Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949.a. skulptuurierialal. Alates 1946.a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust. Kui kunstikriitikud on Le¹kini varasema loomingu puhul märkinud tema mitmekülgsust ja katsetusi erinevate maalivõimalustega, siis "Talvine maastik“ tutvustab vaatajale kunstniku loomingut ajast, mil tema käekiri oli juba kindlalt välja kujunenud. Le¹kin on tõsise asjalikkuse ja teadlikkusega kujutanud talvist maastikku sellele omases koloriidis ning valguses.

Talvine maastik, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis

Le¹kin Viktor
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük