Talvine maastik, Viktor Le¹kin Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936. a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949. a. skulptuurierialal. Alates 1946. a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust. Kui kunstikriitikud on Le¹kini varasema loomingu puhul märkinud tema mitmekülgsust ja katsetusi erinevate maalivõimalustega, siis "Talvine maastik“ tutvustab vaatajale kunstniku loomingut ajast, mil tema käekiri oli juba kindlalt välja kujunenud. Le¹kin on tõsise asjalikkuse ja teadlikkusega kujutanud talvist maastikku sellele omases koloriidis ning valguses. Meistri käega Talvine maastik, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis Le¹kin Viktor
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Talvine maastik, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis

Talvine maastik

1959 Õli, papp 33 x 48
Alghind: 14 000/ € 895
23. E-Kunstisalongi XXIII oksjon
13.12.2009 kell 15 Tartu galerii

Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949.a. skulptuurierialal. Alates 1946.a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust. Kui kunstikriitikud on Le¹kini varasema loomingu puhul märkinud tema mitmekülgsust ja katsetusi erinevate maalivõimalustega, siis "Talvine maastik“ tutvustab vaatajale kunstniku loomingut ajast, mil tema käekiri oli juba kindlalt välja kujunenud. Le¹kin on tõsise asjalikkuse ja teadlikkusega kujutanud talvist maastikku sellele omases koloriidis ning valguses.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Talvine maastik, Viktor Le¹kin

Viktor Le¹kin Talvine maastik 1959 Õli, papp 33 x 48 Alghind: 14 000/ € 895 23 E-Kunstisalongi XXIII oksjon 13 Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949.a. skulptuurierialal. Alates 1946.a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust. Kui kunstikriitikud on Le¹kini varasema loomingu puhul märkinud tema mitmekülgsust ja katsetusi erinevate maalivõimalustega, siis "Talvine maastik“ tutvustab vaatajale kunstniku loomingut ajast, mil tema käekiri oli juba kindlalt välja kujunenud. Le¹kin on tõsise asjalikkuse ja teadlikkusega kujutanud talvist maastikku sellele omases koloriidis ning valguses.

Talvine maastik, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis

Le¹kin Viktor
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük