Salme kolhoos Maastik Kaukaasias, Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936. a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949. a. skulptuurierialal. Alates 1946. a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust. Kunstnik armastas palju ka rännata ning jäädvustada nähtud paiku. Käesolev maal "Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias“ on valminud reisil Abhaasiasse. Selleks ajaks oli Le¹kinil juba välja kujunenud oma kindel maalilaad, mis oli tõsirealistlik ja tagasihoidlikus koloriidis. Oluline oli võimalikult täpselt anda edasi nähtud motiivi, oma isiklikele tundmustele ja mõtetele kunstnik lõuendil vaba voli ei andnud. Meistri käega Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis Le¹kin Viktor
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis

Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias

1958 Õli, lõuend. 45x 75. Signeering tagaküljel
Alghind: 880
28. E-Kunstisalongi XXVIII oksjon
22.04.2012 kell 15 Tartu galerii

Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949.a. skulptuurierialal. Alates 1946.a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust.
Kunstnik armastas palju ka rännata ning jäädvustada nähtud paiku. Käesolev maal "Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias“ on valminud reisil Abhaasiasse. Selleks ajaks oli Le¹kinil juba välja kujunenud oma kindel maalilaad, mis oli tõsirealistlik ja tagasihoidlikus koloriidis. Oluline oli võimalikult täpselt anda edasi nähtud motiivi, oma isiklikele tundmustele ja mõtetele kunstnik lõuendil vaba voli ei andnud.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Salme kolhoos Maastik Kaukaasias,

Viktor Le¹kin Salme kolhoos Maastik Kaukaasias 1958 Õli, lõuend Viktor Le¹kin lõpetas esmalt 1936.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratsioonimaali erialal, sellele järgnesid õpingud Tallinna Kujutava ja Rakenduskunsti Koolis ning Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, mille lõpetas 1949.a. skulptuurierialal. Alates 1946.a. töötas Le¹kin ERKI-s õppejõuna. Oma loomingus on kunstnik viljelenud realistlikus laadis õlimaali, akvarelli ning söejoonistust.Kunstnik armastas palju ka rännata ning jäädvustada nähtud paiku. Käesolev maal "Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias“ on valminud reisil Abhaasiasse. Selleks ajaks oli Le¹kinil juba välja kujunenud oma kindel maalilaad, mis oli tõsirealistlik ja tagasihoidlikus koloriidis. Oluline oli võimalikult täpselt anda edasi nähtud motiivi, oma isiklikele tundmustele ja mõtetele kunstnik lõuendil vaba voli ei andnud.

Salme kolhoos. Maastik Kaukaasias, Viktor Le¹kin E-kunstisalongis

Le¹kin Viktor
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük