Sauga jõe motiiv Pärnus, Pallase 1934. aastal lõpetanud Gustav Raud on eesti kunstilukku jäänud portreekunstnikuna. Raud jäädvustas karakteerselt oma kaasaja kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, arste, õpetlasi jt. Lisaks portreeloomele on kunstnik maalinud ka vaikelusid ja maastikke, millest Voldemar Erm on kirjutanud: "Lõuna-Eestist pärit kunstnikuna armastab ta kujutada oma koduümbruse ja muid Lõuna-Eesti suviseid motiive. Maastikku tunnetab G. Raud isikupäraselt ja intiimselt. Tema suvimaastike koloriit põhineb peagu alati intensiivse sinise ja rohelise kooskõlal. " 2000 Sauga jõe motiiv Pärnus, Gustav Raud E-kunstisalongis Raud Gustav
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Sauga jõe motiiv Pärnus, Gustav Raud E-kunstisalongis
Gustav Raud (1902-1968)

Sauga jõe motiiv Pärnus

1944 Õli, kartong. Signatuuriga. 36 x 53,5.
Alghind: € €1000, lõpphind: € 1 725
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

Pallase 1934. aastal lõpetanud Gustav Raud on eesti kunstilukku jäänud portreekunstnikuna. Raud jäädvustas karakteerselt oma kaasaja kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, arste, õpetlasi jt. Lisaks portreeloomele on kunstnik maalinud ka vaikelusid ja maastikke, millest Voldemar Erm on kirjutanud: "Lõuna-Eestist pärit kunstnikuna armastab ta kujutada oma koduümbruse ja muid Lõuna-Eesti suviseid motiive. Maastikku tunnetab G. Raud isikupäraselt ja intiimselt. Tema suvimaastike koloriit põhineb peagu alati intensiivse sinise ja rohelise kooskõlal."Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sauga jõe motiiv Pärnus,

Gustav Raud (1902-1968) Sauga jõe motiiv Pärnus 1944 Õli, kartong Signatuuriga Pallase 1934. aastal lõpetanud Gustav Raud on eesti kunstilukku jäänud portreekunstnikuna. Raud jäädvustas karakteerselt oma kaasaja kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, arste, õpetlasi jt. Lisaks portreeloomele on kunstnik maalinud ka vaikelusid ja maastikke, millest Voldemar Erm on kirjutanud: "Lõuna-Eestist pärit kunstnikuna armastab ta kujutada oma koduümbruse ja muid Lõuna-Eesti suviseid motiive. Maastikku tunnetab G. Raud isikupäraselt ja intiimselt. Tema suvimaastike koloriit põhineb peagu alati intensiivse sinise ja rohelise kooskõlal."

Sauga jõe motiiv Pärnus, Gustav Raud E-kunstisalongis

Raud Gustav
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük