Sauga jõe motiiv Pärnus, Pallase 1934. aastal lõpetanud Gustav Raud on eesti kunstilukku jäänud portreekunstnikuna. Raud jäädvustas karakteerselt oma kaasaja kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, arste, õpetlasi jt. Lisaks portreeloomele on kunstnik maalinud ka vaikelusid ja maastikke, millest Voldemar Erm on kirjutanud: "Lõuna-Eestist pärit kunstnikuna armastab ta kujutada oma koduümbruse ja muid Lõuna-Eesti suviseid motiive. Maastikku tunnetab G. Raud isikupäraselt ja intiimselt. Tema suvimaastike koloriit põhineb peagu alati intensiivse sinise ja rohelise kooskõlal. " XX sajandi eesti kunsti meistrid Sauga jõe motiiv Pärnus, Gustav Raud E-kunstisalongis Raud Gustav
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Sauga jõe motiiv Pärnus, Gustav Raud E-kunstisalongis

Sauga jõe motiiv Pärnus

1944 Õli, kartong. Signatuuriga. 36 x 53,5.
Alghind: € 1 000, lõpphind: € 1 725
35. E-Kunstisalongi XXXV oksjon
07.11.2015 Tartu galeriis kell 15

Pallase 1934. aastal lõpetanud Gustav Raud on eesti kunstilukku jäänud portreekunstnikuna. Raud jäädvustas karakteerselt oma kaasaja kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, arste, õpetlasi jt. Lisaks portreeloomele on kunstnik maalinud ka vaikelusid ja maastikke, millest Voldemar Erm on kirjutanud: "Lõuna-Eestist pärit kunstnikuna armastab ta kujutada oma koduümbruse ja muid Lõuna-Eesti suviseid motiive. Maastikku tunnetab G. Raud isikupäraselt ja intiimselt. Tema suvimaastike koloriit põhineb peagu alati intensiivse sinise ja rohelise kooskõlal."Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Sauga jõe motiiv Pärnus,

Gustav Raud Sauga jõe motiiv Pärnus 1944 Õli, kartong Signatuuriga Pallase 1934. aastal lõpetanud Gustav Raud on eesti kunstilukku jäänud portreekunstnikuna. Raud jäädvustas karakteerselt oma kaasaja kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, arste, õpetlasi jt. Lisaks portreeloomele on kunstnik maalinud ka vaikelusid ja maastikke, millest Voldemar Erm on kirjutanud: "Lõuna-Eestist pärit kunstnikuna armastab ta kujutada oma koduümbruse ja muid Lõuna-Eesti suviseid motiive. Maastikku tunnetab G. Raud isikupäraselt ja intiimselt. Tema suvimaastike koloriit põhineb peagu alati intensiivse sinise ja rohelise kooskõlal."

Sauga jõe motiiv Pärnus, Gustav Raud E-kunstisalongis

Raud Gustav
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük