Mari-Liis Espe portree, Gustav 1923. aastal astus Raud Pallasess ning vaheaegadega õppis seal kuni 1934. aastani, mil ta kooli lõpetas. Tema loomingus on nii maastikke, lilli kui ka natüürmorte, kuid kõige isikupärasema käekirja saavutas Raud just portreekunsti alal. "Oma portreedes on G. Raud jäädvustanud paljusid kaasaegseid eesti intelligentsi esindajaid - kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, näitlejaid, arste, õpetlasi ja teisi tööinimesi mitmeilt elualadelt - ning ka mineviku progressiivseid kultuuritegelasi. Tema looming moodustab justkui omapärase Tartu kultuurielu kroonika maalis ja joonistuses,“ on kirjutanud Voldemar Erm Raua portreeloomingu kohta. Antud tööl on kujutatud kunstnik Nigul Espe tütart Mari-Liisi. Käesolev teos on ära toodud Tartu Kunstnike majas 1962. aastal toimunud näituse kataloogis nr 140 all ning reprodutseeritud samas nr 26 all. XX sajandi eesti kunsti meistrid Mari-Liis Espe portree, Gustav Raud E-kunstisalongis Raud Gustav
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Mari-Liis Espe portree, Gustav Raud E-kunstisalongis
Gustav Raud (1902-1968)

Mari-Liis Espe portree

1961 Õli, lõuend. Signatuuriga. 72x99
Alghind: €1700, lõpphind: € 2 650
33. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon
09.11.2014 Tartu galeriis kell 15

1923. aastal astus Raud Pallasess ning vaheaegadega õppis seal kuni 1934. aastani, mil ta kooli lõpetas. Tema loomingus on nii maastikke, lilli kui ka natüürmorte, kuid kõige isikupärasema käekirja saavutas Raud just portreekunsti alal. "Oma portreedes on G. Raud jäädvustanud paljusid kaasaegseid eesti intelligentsi esindajaid - kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, näitlejaid, arste, õpetlasi ja teisi tööinimesi mitmeilt elualadelt - ning ka mineviku progressiivseid kultuuritegelasi. Tema looming moodustab justkui omapärase Tartu kultuurielu kroonika maalis ja joonistuses,“ on kirjutanud Voldemar Erm Raua portreeloomingu kohta. Antud tööl on kujutatud kunstnik Nigul Espe tütart Mari-Liisi. Käesolev teos on ära toodud Tartu Kunstnike majas 1962. aastal toimunud näituse kataloogis nr 140 all ning reprodutseeritud samas nr 26 all.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mari-Liis Espe portree, Gustav

Gustav Raud (1902-1968) Mari-Liis Espe portree 1961 Õli, lõuend Signatuuriga 1923. aastal astus Raud Pallasess ning vaheaegadega õppis seal kuni 1934. aastani, mil ta kooli lõpetas. Tema loomingus on nii maastikke, lilli kui ka natüürmorte, kuid kõige isikupärasema käekirja saavutas Raud just portreekunsti alal. "Oma portreedes on G. Raud jäädvustanud paljusid kaasaegseid eesti intelligentsi esindajaid - kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, näitlejaid, arste, õpetlasi ja teisi tööinimesi mitmeilt elualadelt - ning ka mineviku progressiivseid kultuuritegelasi. Tema looming moodustab justkui omapärase Tartu kultuurielu kroonika maalis ja joonistuses,“ on kirjutanud Voldemar Erm Raua portreeloomingu kohta. Antud tööl on kujutatud kunstnik Nigul Espe tütart Mari-Liisi. Käesolev teos on ära toodud Tartu Kunstnike majas 1962. aastal toimunud näituse kataloogis nr 140 all ning reprodutseeritud samas nr 26 all.

Mari-Liis Espe portree, Gustav Raud E-kunstisalongis

Raud Gustav
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük