Mari-Liis Espe portree, Gustav 1923. aastal astus Raud Pallasess ning vaheaegadega õppis seal kuni 1934. aastani, mil ta kooli lõpetas. Tema loomingus on nii maastikke, lilli kui ka natüürmorte, kuid kõige isikupärasema käekirja saavutas Raud just portreekunsti alal. "Oma portreedes on G. Raud jäädvustanud paljusid kaasaegseid eesti intelligentsi esindajaid - kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, näitlejaid, arste, õpetlasi ja teisi tööinimesi mitmeilt elualadelt - ning ka mineviku progressiivseid kultuuritegelasi. Tema looming moodustab justkui omapärase Tartu kultuurielu kroonika maalis ja joonistuses,“ on kirjutanud Voldemar Erm Raua portreeloomingu kohta. Antud tööl on kujutatud kunstnik Nigul Espe tütart Mari-Liisi. Käesolev teos on ära toodud Tartu Kunstnike majas 1962. aastal toimunud näituse kataloogis nr 140 all ning reprodutseeritud samas nr 26 all. 2000 Mari-Liis Espe portree, Gustav Raud E-kunstisalongis Raud Gustav
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Mari-Liis Espe portree, Gustav Raud E-kunstisalongis
Gustav Raud (1902-1968)

Mari-Liis Espe portree

1961 Õli, lõuend. Signatuuriga. 72x99
Alghind: € €1700, lõpphind: € 2 650
33. E-Kunstisalongi XXXIII oksjon
09.11.2014 Tartu galeriis kell 15

1923. aastal astus Raud Pallasess ning vaheaegadega õppis seal kuni 1934. aastani, mil ta kooli lõpetas. Tema loomingus on nii maastikke, lilli kui ka natüürmorte, kuid kõige isikupärasema käekirja saavutas Raud just portreekunsti alal. "Oma portreedes on G. Raud jäädvustanud paljusid kaasaegseid eesti intelligentsi esindajaid - kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, näitlejaid, arste, õpetlasi ja teisi tööinimesi mitmeilt elualadelt - ning ka mineviku progressiivseid kultuuritegelasi. Tema looming moodustab justkui omapärase Tartu kultuurielu kroonika maalis ja joonistuses,“ on kirjutanud Voldemar Erm Raua portreeloomingu kohta. Antud tööl on kujutatud kunstnik Nigul Espe tütart Mari-Liisi. Käesolev teos on ära toodud Tartu Kunstnike majas 1962. aastal toimunud näituse kataloogis nr 140 all ning reprodutseeritud samas nr 26 all.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mari-Liis Espe portree, Gustav

Gustav Raud (1902-1968) Mari-Liis Espe portree 1961 Õli, lõuend Signatuuriga 1923. aastal astus Raud Pallasess ning vaheaegadega õppis seal kuni 1934. aastani, mil ta kooli lõpetas. Tema loomingus on nii maastikke, lilli kui ka natüürmorte, kuid kõige isikupärasema käekirja saavutas Raud just portreekunsti alal. "Oma portreedes on G. Raud jäädvustanud paljusid kaasaegseid eesti intelligentsi esindajaid - kirjanikke, kunstnikke, heliloojaid, näitlejaid, arste, õpetlasi ja teisi tööinimesi mitmeilt elualadelt - ning ka mineviku progressiivseid kultuuritegelasi. Tema looming moodustab justkui omapärase Tartu kultuurielu kroonika maalis ja joonistuses,“ on kirjutanud Voldemar Erm Raua portreeloomingu kohta. Antud tööl on kujutatud kunstnik Nigul Espe tütart Mari-Liisi. Käesolev teos on ära toodud Tartu Kunstnike majas 1962. aastal toimunud näituse kataloogis nr 140 all ning reprodutseeritud samas nr 26 all.

Mari-Liis Espe portree, Gustav Raud E-kunstisalongis

Raud Gustav
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük