Õhtune rannamaastik Karepa, Arnold Arnold Alas oli nii maalikunstnik kui ka haljastusarhitekt. Viimasest lähtuvalt on ta osalenud mitmete monumentide kavandamisel ja loomisel. Enim kõneainet on pakkunud kurikuulus “Pronkssõdur", mille telliskivist arhitektuuriline osa on valminud A. Alase ning skulptuur Enn Roosi poolt. A. Alas lõpetas 1933. a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivmaali alal, järgnevatel aastatel on ta õppinud ja end täiendanud ka mujal Euroopas. Peamiselt on kunstnik viljelenud maastikumaali, kus on kujutanud nii avaraid kui ka väiksemaid ranna- ja linnamotiive. Antud teos “Õhtune rannamaastik Karepa" on sumedates toonides vaade taluõuele, kus puude vahelt avaneb vaade merele. Väike talutare, metsatukk ning avar taevalaotus loovad koduse stseeni, millele maali koloriit ning tehniline teostus lisavad rahuliku ning vaikusest pakatava õhustiku. E-Kunstisalongi XXX oksjon Õhtune rannamaastik. Karepa, Arnold Alas E-kunstisalongis Alas Arnold
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Õhtune rannamaastik. Karepa, Arnold Alas E-kunstisalongis

Õhtune rannamaastik. Karepa

1953 Õli,lõuend 65 x 98,5
Alghind: 31000/€1981
21. E-Kunstisalongi XXI oksjon
01.12.2008 Tallinna galerii

Arnold Alas oli nii maalikunstnik kui ka haljastusarhitekt. Viimasest lähtuvalt on ta osalenud mitmete monumentide kavandamisel ja loomisel. Enim kõneainet on pakkunud kurikuulus “Pronkssõdur", mille telliskivist arhitektuuriline osa on valminud A. Alase ning skulptuur Enn Roosi poolt.
A. Alas lõpetas 1933.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivmaali alal, järgnevatel aastatel on ta õppinud ja end täiendanud ka mujal Euroopas. Peamiselt on kunstnik viljelenud maastikumaali, kus on kujutanud nii avaraid kui ka väiksemaid ranna- ja linnamotiive. Antud teos “Õhtune rannamaastik Karepa" on sumedates toonides vaade taluõuele, kus puude vahelt avaneb vaade merele. Väike talutare, metsatukk ning avar taevalaotus loovad koduse stseeni, millele maali koloriit ning tehniline teostus lisavad rahuliku ning vaikusest pakatava õhustiku.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Õhtune rannamaastik Karepa, Arnold

Arnold Alas Õhtune rannamaastik Karepa 1953 Õli,lõuend 65 x 98,5 Alghind: 31000/€1981 21 Arnold Alas oli nii maalikunstnik kui ka haljastusarhitekt. Viimasest lähtuvalt on ta osalenud mitmete monumentide kavandamisel ja loomisel. Enim kõneainet on pakkunud kurikuulus “Pronkssõdur", mille telliskivist arhitektuuriline osa on valminud A. Alase ning skulptuur Enn Roosi poolt. A. Alas lõpetas 1933.a. Riigi Kunsttööstuskooli dekoratiivmaali alal, järgnevatel aastatel on ta õppinud ja end täiendanud ka mujal Euroopas. Peamiselt on kunstnik viljelenud maastikumaali, kus on kujutanud nii avaraid kui ka väiksemaid ranna- ja linnamotiive. Antud teos “Õhtune rannamaastik Karepa" on sumedates toonides vaade taluõuele, kus puude vahelt avaneb vaade merele. Väike talutare, metsatukk ning avar taevalaotus loovad koduse stseeni, millele maali koloriit ning tehniline teostus lisavad rahuliku ning vaikusest pakatava õhustiku.

Õhtune rannamaastik. Karepa, Arnold Alas E-kunstisalongis

Alas Arnold
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük