Maastik puhkekoduga, Arnold Alas 1933. aastal lõpetas Arnold Alas Riigi Kunsttööstuskooli ning siirdus riigi stipendiaadina kaheks aastaks Berliini aiakujundust õppima On märkimisväärt, et Alas oli hiljem väga teenekas ERKI õppejõud töötades seal enam kui 40 aastat. Maalis "Maastik puhkekoduga“ on kunstnik eelkõige tähelepanu pööranud just inimese poolt korrastatud maastikule. See raamib teose keskel olevat puhkekodu, niimoodi sidudes Alase kaks kirge - kunsti ja haljastuse. Kujutatud on idüllilist sooja suvepäeva, kus rohi on roheline ja taevas pilvitu. E-Kunstisalongi XXI oksjon Maastik puhkekoduga, Arnold Alas E-kunstisalongis Alas Arnold
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Maastik puhkekoduga, Arnold Alas E-kunstisalongis

Maastik puhkekoduga

1979 Õli, lõuend. Signeeritud. Säilinud originaalraam. 61x73,5
Alghind: € 740
30. E-Kunstisalongi XXX oksjon
7. aprill 2013 Kell 15 Tartu galerii

1933. aastal lõpetas Arnold Alas Riigi Kunsttööstuskooli ning siirdus riigi stipendiaadina kaheks aastaks Berliini aiakujundust õppima On märkimisväärt, et Alas oli hiljem väga teenekas ERKI õppejõud töötades seal enam kui 40 aastat.

Maalis "Maastik puhkekoduga“ on kunstnik eelkõige tähelepanu pööranud just inimese poolt korrastatud maastikule. See raamib teose keskel olevat puhkekodu, niimoodi sidudes Alase kaks kirge - kunsti ja haljastuse. Kujutatud on idüllilist sooja suvepäeva, kus rohi on roheline ja taevas pilvitu.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Maastik puhkekoduga, Arnold Alas

Arnold Alas Maastik puhkekoduga 1979 Õli, lõuend Signeeritud 1933. aastal lõpetas Arnold Alas Riigi Kunsttööstuskooli ning siirdus riigi stipendiaadina kaheks aastaks Berliini aiakujundust õppima On märkimisväärt, et Alas oli hiljem väga teenekas ERKI õppejõud töötades seal enam kui 40 aastat.Maalis "Maastik puhkekoduga“ on kunstnik eelkõige tähelepanu pööranud just inimese poolt korrastatud maastikule. See raamib teose keskel olevat puhkekodu, niimoodi sidudes Alase kaks kirge - kunsti ja haljastuse. Kujutatud on idüllilist sooja suvepäeva, kus rohi on roheline ja taevas pilvitu.

Maastik puhkekoduga, Arnold Alas E-kunstisalongis

Alas Arnold
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük