Istuv neiu, Edgar Viies Viies astus 1951. aastal ERKIsse õppima, kuid õige pea siirdus Leningradi Ilja Repini nimelisse kunstiinstituuti, mille lõpetas 1958. aastal. 1960. aastail avaldus Viiese loomingus selgelt abstraktse ning konstruktivistliku kunsti mõju. Noor kunstnik katsetas nii uute materjalidega, nagu alumiinium, plekk, keevitatud raud kui ka kujundite ja vormidega. Kristjan Raua nimelise kunstipreemia laureaadi kujurikätt leidub mitmes Eestimaa paigus, kus oma vormi on saanud teiste hulgas nii Jaan Koorti, Friedebert Tuglase kui ka Johann Köleri ausammas. 2018 Istuv neiu, Edgar Viies E-kunstisalongis Viies Edgar
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997. Galerii korraldab oksjone (Tallinnas, Tartus, Pärnus), tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Istuv neiu, Edgar Viies E-kunstisalongis
Edgar Viies (1931-2006)

Istuv neiu

1960. aastad Kips, skulptuur. Signatuuriga. 21 x 15, 5 x 12
Alghind: € €650, lõpphind: € 850
31. E-Kunstisalongi XXXI oksjon
27.10.2013 Tartu galeriis kell 15

Viies astus 1951. aastal ERKIsse õppima, kuid õige pea siirdus Leningradi Ilja Repini nimelisse kunstiinstituuti, mille lõpetas 1958. aastal.
1960. aastail avaldus Viiese loomingus selgelt abstraktse ning konstruktivistliku kunsti mõju. Noor kunstnik katsetas nii uute materjalidega, nagu alumiinium, plekk, keevitatud raud kui ka kujundite ja vormidega.
Kristjan Raua nimelise kunstipreemia laureaadi kujurikätt leidub mitmes Eestimaa paigus, kus oma vormi on saanud teiste hulgas nii Jaan Koorti, Friedebert Tuglase kui ka Johann Köleri ausammas.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Istuv neiu, Edgar Viies

Edgar Viies (1931-2006) Istuv neiu 1960 aastad Kips, skulptuur Viies astus 1951. aastal ERKIsse õppima, kuid õige pea siirdus Leningradi Ilja Repini nimelisse kunstiinstituuti, mille lõpetas 1958. aastal.1960. aastail avaldus Viiese loomingus selgelt abstraktse ning konstruktivistliku kunsti mõju. Noor kunstnik katsetas nii uute materjalidega, nagu alumiinium, plekk, keevitatud raud kui ka kujundite ja vormidega. Kristjan Raua nimelise kunstipreemia laureaadi kujurikätt leidub mitmes Eestimaa paigus, kus oma vormi on saanud teiste hulgas nii Jaan Koorti, Friedebert Tuglase kui ka Johann Köleri ausammas.

Istuv neiu, Edgar Viies E-kunstisalongis

Viies Edgar
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük