Mastik heinamaaga, Ludvig Oskar Ludvig Oskar alustas kunstiõpinguid 1903. a. Ants Laikmaa ateljeekoolis ja jätkas 1906. a. Paul Raua juures. Edasi viisid kunstiõpingud ta Münchenisse, Düsseldorffi, Itaaliasse ja Pariisi. Naasis kodumaale 1914. Ludvig Oskar on maastikumaalija, kes enamasti maalis oma kodukandi Kuusalu ümbrust. Hilja Läti kirjutas kataloogis: “Eesti kunstnikest pole keegi teine nii vahetult tunnetanud ja nii siiralt armastanud Eestile tüüpilist soo- ja rabamaastikku. " (Tallinn, 1972). Tema maastikud on romantilised, intiimsed nurgakesed, kus jõekäärus on talumaja metsatuka ja viljapõllu keskel. Maastik heinamaaga on tüüpiline Ludvig Oskari maal, kus on näha kõik kunstnikule omased maalivõtted - tuhm koloriit, milles valitsevad pruunikas-rohekad toonid, traditsiooniline talumaja jõekääruga ning romantiline alatoon. 2004 Mastik heinamaaga, Ludvig Oskar E-kunstisalongis Oskar Ludvig
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Mastik heinamaaga, Ludvig Oskar E-kunstisalongis
Ludvig Oskar (1874-1951)

Mastik heinamaaga

1930.-ndad Õli, lõuend 63 x 83
Alghind: € 24500/€1565
5. XX sajandi eesti kunsti meistrid
19.12.2000 Tallinnas, Mustpeade Maja

Ludvig Oskar alustas kunstiõpinguid 1903.a. Ants Laikmaa ateljeekoolis ja jätkas 1906.a. Paul Raua juures.Edasi viisid kunstiõpingud ta Münchenisse, Düsseldorffi, Itaaliasse ja Pariisi. Naasis kodumaale 1914.
Ludvig Oskar on maastikumaalija, kes enamasti maalis oma kodukandi Kuusalu ümbrust.
Hilja Läti kirjutas kataloogis: “Eesti kunstnikest pole keegi teine nii vahetult tunnetanud ja nii siiralt armastanud Eestile tüüpilist soo- ja rabamaastikku." (Tallinn, 1972). Tema maastikud on romantilised, intiimsed nurgakesed, kus jõekäärus on talumaja metsatuka ja viljapõllu keskel.
Maastik heinamaaga on tüüpiline Ludvig Oskari maal, kus on näha kõik kunstnikule omased maalivõtted - tuhm koloriit, milles valitsevad pruunikas-rohekad toonid, traditsiooniline talumaja jõekääruga ning romantiline alatoon.Ludvig Oskar (1874-1951)
Maalikunstnik Ludvig Oskar sündis 1874. aastal Kuusalus, suri 1951. aastal Saksamaal. Kunstiõpinguid alustas 1903. aastal Ants Laikmaa ateljeekoolis ja jätkas 1906 Paul Raua juures. Sõitis 1907 Saksamaale, õppis vaheldumisi Münchenis A¾be kunstikoolis ja kunstiakadeemias ning Düsseldorfis. Käis Itaalias, töötas Pariisis F. Colarossi vabaakadeemias ning Académie Russe'is. Naasis kodumaale 1914 ja töötas neli aastat Tallinna kindlustustel joonestajana.Järgnevalt tegutses joonistusõpetajana erinevates koolides. Lahkus Eestist saksamaale 1944. aastal.Jäädvustanud sumedatoonilistes maastikumaalides peamiselt Kuusalu ümbrust. Pisut eleegilisi loodusvaateid elustab romantiline varjund. Teoste enamik on koondatud Eesti Kunstimuuseumi, neid asub ka Kaunases Čiurlionise nimelises kunstimuuseumis ja erakogudes.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Mastik heinamaaga, Ludvig Oskar

Ludvig Oskar (1874-1951) Mastik heinamaaga 1930 -ndad Õli, lõuend 63 x 83 Alghind: € 24500/€1565 5 Ludvig Oskar alustas kunstiõpinguid 1903.a. Ants Laikmaa ateljeekoolis ja jätkas 1906.a. Paul Raua juures.Edasi viisid kunstiõpingud ta Münchenisse, Düsseldorffi, Itaaliasse ja Pariisi. Naasis kodumaale 1914.Ludvig Oskar on maastikumaalija, kes enamasti maalis oma kodukandi Kuusalu ümbrust.Hilja Läti kirjutas kataloogis: “Eesti kunstnikest pole keegi teine nii vahetult tunnetanud ja nii siiralt armastanud Eestile tüüpilist soo- ja rabamaastikku." (Tallinn, 1972). Tema maastikud on romantilised, intiimsed nurgakesed, kus jõekäärus on talumaja metsatuka ja viljapõllu keskel.Maastik heinamaaga on tüüpiline Ludvig Oskari maal, kus on näha kõik kunstnikule omased maalivõtted - tuhm koloriit, milles valitsevad pruunikas-rohekad toonid, traditsiooniline talumaja jõekääruga ning romantiline alatoon.

Mastik heinamaaga, Ludvig Oskar E-kunstisalongis

Oskar Ludvig
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük