Lõuna–Eesti maastik, Ülo Õun Skulptor Ülo Õun õppis esmalt Tartu Ülikoolis matemaatikat ning lõpetas 1966. aastal ERKI skulptorina. Töötas alates 1971. aastast vabakutselise kunstnikuna. Kunstiajaloolane Juta Kivimäe on kirjutanud: „Ülo Õun tõi eesti kunstinäituste õhkkonda lõbusat elevust, kirgi ja hämmingut. “ 1979. aastal pälvis Ülo Õun Kristjan Raua nimelise kunstipreemia. Õlimaal on kunstniku loomingus väga haruldane. Tartus Küüni tänaval on kõigile tuttav kunstnik Ülo Õuna skulptuur "Isa ja poeg". Loe lisaks Lõuna–Eesti maastik, Ülo Õun E-kunstisalongis Õun Ülo
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lõuna–Eesti maastik, Ülo Õun E-kunstisalongis
Ülo Õun (1940–1988)

Lõuna–Eesti maastik

Õli, lõuend. 65x75. Signatuuriga.
Alghind: € €1900, lõpphind: € 1 900
45. E-Kunstisalongi XLV oksjon
28.03.2020 Tartu galeriis kell 13

Skulptor Ülo Õun õppis esmalt Tartu Ülikoolis matemaatikat ning lõpetas 1966. aastal ERKI skulptorina. Töötas alates 1971. aastast vabakutselise kunstnikuna. Kunstiajaloolane Juta Kivimäe on kirjutanud: „Ülo Õun tõi eesti kunstinäituste õhkkonda lõbusat elevust, kirgi ja hämmingut.“ 1979. aastal pälvis Ülo Õun Kristjan Raua nimelise kunstipreemia. Õlimaal on kunstniku loomingus väga haruldane. Tartus Küüni tänaval on kõigile tuttav kunstnik Ülo Õuna skulptuur "Isa ja poeg".Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lõuna–Eesti maastik, Ülo Õun

Ülo Õun (1940–1988) Lõuna–Eesti maastik Õli, lõuend 65x75 Skulptor Ülo Õun õppis esmalt Tartu Ülikoolis matemaatikat ning lõpetas 1966. aastal ERKI skulptorina. Töötas alates 1971. aastast vabakutselise kunstnikuna. Kunstiajaloolane Juta Kivimäe on kirjutanud: „Ülo Õun tõi eesti kunstinäituste õhkkonda lõbusat elevust, kirgi ja hämmingut.“ 1979. aastal pälvis Ülo Õun Kristjan Raua nimelise kunstipreemia. Õlimaal on kunstniku loomingus väga haruldane. Tartus Küüni tänaval on kõigile tuttav kunstnik Ülo Õuna skulptuur "Isa ja poeg".

Lõuna–Eesti maastik, Ülo Õun E-kunstisalongis

Õun Ülo
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük