Lilled (Цветы), Nikolai Smirnov Smirnov sündis Moskvas ning õppis Moskva Riikliku Ülikooli kunstiajaloo osakonnas filoloogiat. Tema professionaalne karjäär kunstnikuna algas 39-aastaselt ning kestis ligi 25 aastat, kuni kunstniku surmani. Smirnovi maalitehnika on sarnane ikooni maalimise tehnikale, mis on äärmiselt aeganõudev - kunstnik ei maalinud rohkem kui kaks teost aastas. Teoste sisu keskendub vene kultuuriajaloole, mis peegeldub tema maalidel kujutatud ammu ununenud ajastutele omastes esemetes. Smirnovi maalid on enampakkumisel olnud tuntud oksjonimajades, nt Sotheby’s ja Van Hamis. 2010. aastal korraldas Vene Riiklik Kunstimuuseum Stroganovi lossis Peterburis Smirnovi isikunäituse "Вечное возвращение" ("Igavene tagasitulek"). Näitusega kaasnes põhjalik samanimeline kataloog kunstniku loomingust, kus on reprodutseeritud ka käesolev maal (lk 78). Teos pärineb dirigent Eri Klasi kunstikogust. 2019 Lilled (Цветы), Nikolai Smirnov E-kunstisalongis Smirnov Nikolai
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lilled (Цветы), Nikolai Smirnov E-kunstisalongis
Nikolai Smirnov (1938-2005)

Lilled (Цветы)

1978 Tempera, puit. Signatuuriga. (Дерево, темпера). 48x39,3
Alghind: € €13200, lõpphind: € müüdud
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Smirnov sündis Moskvas ning õppis Moskva Riikliku Ülikooli
kunstiajaloo osakonnas filoloogiat. Tema professionaalne karjäär
kunstnikuna algas 39-aastaselt ning kestis ligi 25 aastat,
kuni kunstniku surmani. Smirnovi maalitehnika on sarnane
ikooni maalimise tehnikale, mis on äärmiselt aeganõudev -
kunstnik ei maalinud rohkem kui kaks teost aastas. Teoste sisu
keskendub vene kultuuriajaloole, mis peegeldub tema maalidel
kujutatud ammu ununenud ajastutele omastes esemetes.
Smirnovi maalid on enampakkumisel olnud tuntud oksjonimajades,
nt Sotheby’s ja Van Hamis. 2010. aastal korraldas Vene
Riiklik Kunstimuuseum Stroganovi lossis Peterburis Smirnovi
isikunäituse "Вечное возвращение" ("Igavene tagasitulek").
Näitusega kaasnes põhjalik samanimeline kataloog kunstniku
loomingust, kus on reprodutseeritud ka käesolev maal (lk 78).
Teos pärineb dirigent Eri Klasi kunstikogust.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled (Цветы), Nikolai Smirnov

Nikolai Smirnov (1938-2005) Lilled (Цветы) 1978 Tempera, puit Signatuuriga Smirnov sündis Moskvas ning õppis Moskva Riikliku Ülikoolikunstiajaloo osakonnas filoloogiat. Tema professionaalne karjäärkunstnikuna algas 39-aastaselt ning kestis ligi 25 aastat,kuni kunstniku surmani. Smirnovi maalitehnika on sarnaneikooni maalimise tehnikale, mis on äärmiselt aeganõudev -kunstnik ei maalinud rohkem kui kaks teost aastas. Teoste sisukeskendub vene kultuuriajaloole, mis peegeldub tema maalidelkujutatud ammu ununenud ajastutele omastes esemetes.Smirnovi maalid on enampakkumisel olnud tuntud oksjonimajades,nt Sotheby’s ja Van Hamis. 2010. aastal korraldas VeneRiiklik Kunstimuuseum Stroganovi lossis Peterburis Smirnoviisikunäituse "Вечное возвращение" ("Igavene tagasitulek").Näitusega kaasnes põhjalik samanimeline kataloog kunstnikuloomingust, kus on reprodutseeritud ka käesolev maal (lk 78).Teos pärineb dirigent Eri Klasi kunstikogust.

Lilled (Цветы), Nikolai Smirnov E-kunstisalongis

Smirnov Nikolai
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük