Lilled, Nikolai Smirnov E-kunstisalongis Nikolai Smirnov sündis 1938. aastal Moskvas ning õppis Moskva Riikliku Ülikooli kunstiajaloo osakonnas filoloogiat. Tema karjäär kunstnikuna algas 39-aastaselt ning kestis ligi 25 aastat, kuni kunstniku surmani. Smirnovi maalitehnika on äärmiselt aeganõudev, seetõttu ei maalinud kunstnik rohkem kui kaks teost aastas. Teoste sisu keskendub vene kultuuriloole, mis peegeldub maalidel kujutatud ammu ununenud ajastule omastes esemetes. 2010. aastal korraldas Vene Riiklik Kunstimuuseum Stroganovi lossis Peterburis Smirnovi isikunäituse „Вечное возвращение“ („Igavene tagasitulek“). Näitusega kaasnes põhjalik samanimeline kataloog, kus teos on reprodutseeritud lk 78. Kunstnik on kinkinud teose koos pühendusega dirigent Eri Klasile. E-Kunstisalongi XXXX oksjon Lilled, Nikolai Smirnov E-kunstisalongis Smirnov Nikolai
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
Lilled, Nikolai Smirnov E-kunstisalongis

Lilled

1978. Tempera, puit. 47x40. Signatuuriga.
Alghind: € 11 000, lõpphind: € 11 000
44. E-Kunstisalongi XLIV oksjon
26.10.2019 Tartu galeriis kell 13

Nikolai Smirnov sündis 1938. aastal Moskvas ning õppis Moskva Riikliku Ülikooli kunstiajaloo osakonnas filoloogiat. Tema karjäär kunstnikuna algas 39-aastaselt ning kestis ligi 25 aastat, kuni kunstniku surmani. Smirnovi maalitehnika on äärmiselt aeganõudev, seetõttu ei maalinud kunstnik rohkem kui kaks teost aastas. Teoste sisu keskendub vene kultuuriloole, mis peegeldub maalidel kujutatud ammu ununenud ajastule omastes esemetes. 2010. aastal korraldas Vene Riiklik Kunstimuuseum Stroganovi lossis Peterburis Smirnovi isikunäituse „Вечное возвращение“ („Igavene tagasitulek“). Näitusega kaasnes põhjalik samanimeline kataloog, kus teos on reprodutseeritud lk 78. Kunstnik on kinkinud teose koos pühendusega dirigent Eri Klasile.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled, Nikolai Smirnov E-kunstisalongis

Nikolai Smirnov Lilled 1978 Tempera, puit Nikolai Smirnov sündis 1938. aastal Moskvas ning õppis Moskva Riikliku Ülikooli kunstiajaloo osakonnas filoloogiat. Tema karjäär kunstnikuna algas 39-aastaselt ning kestis ligi 25 aastat, kuni kunstniku surmani. Smirnovi maalitehnika on äärmiselt aeganõudev, seetõttu ei maalinud kunstnik rohkem kui kaks teost aastas. Teoste sisu keskendub vene kultuuriloole, mis peegeldub maalidel kujutatud ammu ununenud ajastule omastes esemetes. 2010. aastal korraldas Vene Riiklik Kunstimuuseum Stroganovi lossis Peterburis Smirnovi isikunäituse „Вечное возвращение“ („Igavene tagasitulek“). Näitusega kaasnes põhjalik samanimeline kataloog, kus teos on reprodutseeritud lk 78. Kunstnik on kinkinud teose koos pühendusega dirigent Eri Klasile.

Lilled, Nikolai Smirnov E-kunstisalongis

Smirnov Nikolai
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük