Lilled, Nikolai Smirnov E-kunstisalongis Nikolai Smirnov sündis 1938. aastal Moskvas ning õppis Moskva Riikliku Ülikooli kunstiajaloo osakonnas filoloogiat. Tema karjäär kunstnikuna algas 39-aastaselt ning kestis ligi 25 aastat, kuni kunstniku surmani. Smirnovi maalitehnika on äärmiselt aeganõudev, seetõttu ei maalinud kunstnik rohkem kui kaks teost aastas. Teoste sisu keskendub vene kultuuriloole, mis peegeldub maalidel kujutatud ammu ununenud ajastule omastes esemetes. 2010. aastal korraldas Vene Riiklik Kunstimuuseum Stroganovi lossis Peterburis Smirnovi isikunäituse „Вечное возвращение“ („Igavene tagasitulek“). Näitusega kaasnes põhjalik samanimeline kataloog, kus teos on reprodutseeritud lk 78. Kunstnik on kinkinud teose koos pühendusega dirigent Eri Klasile. 2017 Lilled, Nikolai Smirnov E-kunstisalongis Smirnov Nikolai
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Lilled, Nikolai Smirnov E-kunstisalongis
Nikolai Smirnov (1938-2005)

Lilled

1978. Tempera, puit. 47x40. Signatuuriga.
Alghind: € €11000, lõpphind: € 11 000
44. E-Kunstisalongi XLIV oksjon
26.10.2019 Tartu galeriis kell 13

Nikolai Smirnov sündis 1938. aastal Moskvas ning õppis Moskva Riikliku Ülikooli kunstiajaloo osakonnas filoloogiat. Tema karjäär kunstnikuna algas 39-aastaselt ning kestis ligi 25 aastat, kuni kunstniku surmani. Smirnovi maalitehnika on äärmiselt aeganõudev, seetõttu ei maalinud kunstnik rohkem kui kaks teost aastas. Teoste sisu keskendub vene kultuuriloole, mis peegeldub maalidel kujutatud ammu ununenud ajastule omastes esemetes. 2010. aastal korraldas Vene Riiklik Kunstimuuseum Stroganovi lossis Peterburis Smirnovi isikunäituse „Вечное возвращение“ („Igavene tagasitulek“). Näitusega kaasnes põhjalik samanimeline kataloog, kus teos on reprodutseeritud lk 78. Kunstnik on kinkinud teose koos pühendusega dirigent Eri Klasile.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Lilled, Nikolai Smirnov E-kunstisalongis

Nikolai Smirnov (1938-2005) Lilled 1978 Tempera, puit Nikolai Smirnov sündis 1938. aastal Moskvas ning õppis Moskva Riikliku Ülikooli kunstiajaloo osakonnas filoloogiat. Tema karjäär kunstnikuna algas 39-aastaselt ning kestis ligi 25 aastat, kuni kunstniku surmani. Smirnovi maalitehnika on äärmiselt aeganõudev, seetõttu ei maalinud kunstnik rohkem kui kaks teost aastas. Teoste sisu keskendub vene kultuuriloole, mis peegeldub maalidel kujutatud ammu ununenud ajastule omastes esemetes. 2010. aastal korraldas Vene Riiklik Kunstimuuseum Stroganovi lossis Peterburis Smirnovi isikunäituse „Вечное возвращение“ („Igavene tagasitulek“). Näitusega kaasnes põhjalik samanimeline kataloog, kus teos on reprodutseeritud lk 78. Kunstnik on kinkinud teose koos pühendusega dirigent Eri Klasile.

Lilled, Nikolai Smirnov E-kunstisalongis

Smirnov Nikolai
www.e-kunstisalong.ee © 2023 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük