Klooga motiiv Vaade vanale Kunstiteadlane Kädi Talvoja on kirjutanud kunstniku 2007. aasta näituse tekstis nõnda: „Roodet huvitasid kunstis eelkõige vormiprobleemid: värv, pind, struktuur, kompositsioon; mäng motiivi loetavusega, sujuvad üleminekud merevaadetelt või portreedelt abstraktsioonideks, ja tagasi. Kõik kunstniku märkmed, mis tänaseks alles, räägivad kunsti vormist või pildi olemusest abstraktsetes kategooriates, mitte iial motiivi tähendusest. “ Merd maalis Roode kõige rohkem, kuna veetis pea kõik suved perega rannikul „töötades päevade kaupa igimuutuva merega, maalides kord samast motiivist maalilise, kord geomeetrilise versiooni. “ 2011 Klooga motiiv. Vaade vanale rannahoonele ja veetornile, Henn Roode E-kunstisalongis Roode Henn
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Klooga motiiv. Vaade vanale rannahoonele ja veetornile, Henn Roode E-kunstisalongis

Klooga motiiv. Vaade vanale rannahoonele ja veetornile

1950–1960ndad Õli, lõuend. 33 x 55. Signatuurita.
Alghind: € €1000, lõpphind: € 1 000
42. E-Kunstisalongi XLII oksjon
03.11.2018 Tartu galeriis kell 15

Kunstiteadlane Kädi Talvoja on kirjutanud kunstniku 2007. aasta näituse tekstis nõnda: „Roodet huvitasid kunstis eelkõige vormiprobleemid: värv, pind, struktuur, kompositsioon; mäng motiivi loetavusega, sujuvad üleminekud merevaadetelt või portreedelt abstraktsioonideks, ja tagasi. Kõik kunstniku märkmed, mis tänaseks alles, räägivad kunsti vormist või pildi olemusest abstraktsetes kategooriates, mitte iial motiivi tähendusest.“ Merd maalis Roode kõige rohkem, kuna veetis pea kõik suved perega rannikul „töötades päevade kaupa igimuutuva merega, maalides kord samast motiivist maalilise, kord geomeetrilise versiooni.“Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Klooga motiiv Vaade vanale

Henn Roode Klooga motiiv Vaade vanale rannahoonele ja veetornile 1950–1960ndad Õli, lõuend Kunstiteadlane Kädi Talvoja on kirjutanud kunstniku 2007. aasta näituse tekstis nõnda: „Roodet huvitasid kunstis eelkõige vormiprobleemid: värv, pind, struktuur, kompositsioon; mäng motiivi loetavusega, sujuvad üleminekud merevaadetelt või portreedelt abstraktsioonideks, ja tagasi. Kõik kunstniku märkmed, mis tänaseks alles, räägivad kunsti vormist või pildi olemusest abstraktsetes kategooriates, mitte iial motiivi tähendusest.“ Merd maalis Roode kõige rohkem, kuna veetis pea kõik suved perega rannikul „töötades päevade kaupa igimuutuva merega, maalides kord samast motiivist maalilise, kord geomeetrilise versiooni.“

Klooga motiiv. Vaade vanale rannahoonele ja veetornile, Henn Roode E-kunstisalongis

Roode Henn
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük