Kallad, Juhan Muks E-kunstisalongis Lilli on J. Muks jäädvustanud oma loomingu erinevatel etappidel. Tema piltidele on alati omane maalilisus, mida näeb nii krobelise faktuuriga, pastoosselt maalitud, kui ka loetava pintslikirjaga töis. Kallad olid 1960-ndatel ühed armastatumad lilled, mida kujutasid erinevad kunstnikud väga mitmekesisel moel. J. Muksi “Kallad" on maalitud hoogsas, vaevu aluspinda katvas laadis. Ta on oma töös suurepäraselt jäädvustanud mehiselt mõjuvate kallade õite valevuse, mis tõuseb hästi esile rohekas-hallika koloriidi foonil. 2000 Kallad, Juhan Muks E-kunstisalongis Muks Juhan
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Kallad, Juhan Muks E-kunstisalongis
Juhan Muks (1899 - 1983)

Kallad

1960-1970-ndad. Õli, papp.
Signatuuriga. 55,5 x 40
Alghind: € 14000/€895, lõpphind: € 14 000/ 895
14. Meistritöö
03.06.2005 Pärnu, Ammende Villa

Lilli on J. Muks jäädvustanud oma loomingu erinevatel etappidel. Tema piltidele on alati omane maalilisus, mida näeb nii krobelise faktuuriga, pastoosselt maalitud, kui ka loetava pintslikirjaga töis.

Kallad olid 1960-ndatel ühed armastatumad lilled, mida kujutasid erinevad kunstnikud väga mitmekesisel moel. J. Muksi “Kallad" on maalitud hoogsas, vaevu aluspinda katvas laadis. Ta on oma töös suurepäraselt jäädvustanud mehiselt mõjuvate kallade õite valevuse, mis tõuseb hästi esile rohekas-hallika koloriidi foonil.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Kallad, Juhan Muks E-kunstisalongis

Juhan Muks (1899 - 1983) Kallad 1960-1970-ndad Õli, papp Lilli on J. Muks jäädvustanud oma loomingu erinevatel etappidel. Tema piltidele on alati omane maalilisus, mida näeb nii krobelise faktuuriga, pastoosselt maalitud, kui ka loetava pintslikirjaga töis.
Kallad olid 1960-ndatel ühed armastatumad lilled, mida kujutasid erinevad kunstnikud väga mitmekesisel moel. J. Muksi “Kallad" on maalitud hoogsas, vaevu aluspinda katvas laadis. Ta on oma töös suurepäraselt jäädvustanud mehiselt mõjuvate kallade õite valevuse, mis tõuseb hästi esile rohekas-hallika koloriidi foonil.

Kallad, Juhan Muks E-kunstisalongis

Muks Juhan
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük