Hobused, Jüri Palm E-kunstisalongis Palm lõpetas ERKI plakatikunstnikuna 1963. aastal. Temast rääkides ei saa mööda minna tema kunstiga alati seonduvast sotsiaalsusest. Palmi teosed olid mitmetähenduslikud ning lahkasid eelkõige inimsuhteid, tihti just (suur)linnas. "Hobused“ on seega midagi täiesti teiselaadilist Palmi teoste hulgas: kujutatud on kahte teineteist hoidvat looma, kuid ka siin ei ole kunstnik loobunud oma peamisest liikumapanevast jõust. Tta näitab, et loomad on nii mõnigi kord sotsiaalsemad, siiramad, hoolivamad kui inimesed. E-Kunstisalongi XXVII oksjon Hobused, Jüri Palm E-kunstisalongis Palm Jüri
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.
Hobused, Jüri Palm E-kunstisalongis

Hobused

1986 Sügavtrükk, paber. Signatuuriga. Plm 37x31
Alghind: 300, lõpphind: € 300
29. E-Kunstisalongi XXIX oksjon
11.11.2012 kell 15, Raekoja plats 20, Tartu

Palm lõpetas ERKI plakatikunstnikuna 1963. aastal. Temast rääkides ei saa mööda minna tema kunstiga alati seonduvast sotsiaalsusest. Palmi teosed olid mitmetähenduslikud ning lahkasid eelkõige inimsuhteid, tihti just (suur)linnas.

"Hobused“ on seega midagi täiesti teiselaadilist Palmi teoste hulgas: kujutatud on kahte teineteist hoidvat looma, kuid ka siin ei ole kunstnik loobunud oma peamisest liikumapanevast jõust. Tta näitab, et loomad on nii mõnigi kord sotsiaalsemad, siiramad, hoolivamad kui inimesed.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Hobused, Jüri Palm E-kunstisalongis

Jüri Palm Hobused 1986 Sügavtrükk, paber Signatuuriga Palm lõpetas ERKI plakatikunstnikuna 1963. aastal. Temast rääkides ei saa mööda minna tema kunstiga alati seonduvast sotsiaalsusest. Palmi teosed olid mitmetähenduslikud ning lahkasid eelkõige inimsuhteid, tihti just (suur)linnas."Hobused“ on seega midagi täiesti teiselaadilist Palmi teoste hulgas: kujutatud on kahte teineteist hoidvat looma, kuid ka siin ei ole kunstnik loobunud oma peamisest liikumapanevast jõust. Tta näitab, et loomad on nii mõnigi kord sotsiaalsemad, siiramad, hoolivamad kui inimesed.

Hobused, Jüri Palm E-kunstisalongis

Palm Jüri
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük