Herman Hebler - teosed Herman Hebler oli norra graafik, kes elas Fredrikstadis. Hebleri teoseid on eksponeeritud paljudel biennaalidel ja triennaalidel. Ta on pälvinud mitmeid auhindu Norras ning ka mujal maailmas. Nende hulka kuuluvad ka Fredrikstadi auhind, Norra graafikute aastapäeva auhind, Ulrik Henrikseni nimeline auhind ning Rune Brynstadi nimeline stipendium. Lisaks on Hebler ka Makedoonia linna Bitola aukodanik. Hebleri kunstistiil on mõjutatud 1960. aastate minimalismist. Hebler õppis Esseni kunstikoolis aastatel 1937-1939 ning hiljem aastatel 1947-1948 Oslos Bjarne Engebretsi nimelises maalikoolis. Hebleri läbimurre sai alguse aastatel 1957-1958 kui ta pälvis New Yorki Riverside muuseumi auhinna. Hebleri teosed on eksponeeritud Norra Rahvusgaleriis, Norra kultuurinõukogus, Fredrikstadi muuseumis, Victoria ja Alberti muuseumis, Bremeni kunstigaleriis, Albertina muuseumis Viinis ning mujal üle kogu maailma. Hebler oli Fredrikstadi graafika triennaali algataja ning Norra graafikute ühenduse auliige. 2022 Herman Hebler - teosed E-kunstisalongis
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.

Herman Hebler (1911-2007)

Herman Hebler oli norra graafik, kes elas Fredrikstadis. Hebleri teoseid on eksponeeritud paljudel biennaalidel ja triennaalidel. Ta on pälvinud mitmeid auhindu Norras ning ka mujal maailmas. Nende hulka kuuluvad ka Fredrikstadi auhind, Norra graafikute aastapäeva auhind, Ulrik Henrikseni nimeline auhind ning Rune Brynstadi nimeline stipendium. Lisaks on Hebler ka Makedoonia linna Bitola aukodanik. Hebleri kunstistiil on mõjutatud 1960.aastate minimalismist.
Hebler õppis Esseni kunstikoolis aastatel 1937-1939 ning hiljem aastatel 1947-1948 Oslos Bjarne Engebretsi nimelises maalikoolis. Hebleri läbimurre sai alguse aastatel 1957-1958 kui ta pälvis New Yorki Riverside muuseumi auhinna.
Hebleri teosed on eksponeeritud Norra Rahvusgaleriis, Norra kultuurinõukogus, Fredrikstadi muuseumis, Victoria ja Alberti muuseumis, Bremeni kunstigaleriis, Albertina muuseumis Viinis ning mujal üle kogu maailma. Hebler oli Fredrikstadi graafika triennaali algataja ning Norra graafikute ühenduse auliige.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Herman Hebler - teosed

Herman Hebler Abstraktne II Serigraafia, paber Ava 61,5x61,5 Herman Hebler oli norra graafik, kes elas Fredrikstadis. Hebleri teoseid on eksponeeritud paljudel biennaalidel ja triennaalidel. Ta on pälvinud mitmeid auhindu Norras ning ka mujal maailmas. Nende hulka kuuluvad ka Fredrikstadi auhind, Norra graafikute aastapäeva auhind, Ulrik Henrikseni nimeline auhind ning Rune Brynstadi nimeline stipendium. Lisaks on Hebler ka Makedoonia linna Bitola aukodanik. Hebleri kunstistiil on mõjutatud 1960.aastate minimalismist.Hebler õppis Esseni kunstikoolis aastatel 1937-1939 ning hiljem aastatel 1947-1948 Oslos Bjarne Engebretsi nimelises maalikoolis. Hebleri läbimurre sai alguse aastatel 1957-1958 kui ta pälvis New Yorki Riverside muuseumi auhinna. Hebleri teosed on eksponeeritud Norra Rahvusgaleriis, Norra kultuurinõukogus, Fredrikstadi muuseumis, Victoria ja Alberti muuseumis, Bremeni kunstigaleriis, Albertina muuseumis Viinis ning mujal üle kogu maailma. Hebler oli Fredrikstadi graafika triennaali algataja ning Norra graafikute ühenduse auliige.

Herman Hebler - teosed E-kunstisalongis

www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük