Ema lapsega, Aulin Rimm Aulin Rimm sündis 1930. aastal ning alustas kunstiõpinguid Tartus 19aastaselt, lõpetades 1955. aastal skulptorina juba Tallinnasse viidud Riikliku Kunstiinstituudi. Rimm töötas kogu aeg Tartus, võites suure tunnustuse eelkõige portretistina. Tema töödes valitseb ühelt poolt õrnus ja lüürika, mis on iseloomulik naiste ja laste portreedele, teisalt karmus ja jõulisus, millega paistavad silma eelkõige meesportreed. Rimmi mitmekesises loomingus on kaalukas osa fi guuriplastikal ja reljeefk ompositsioonidel, mis on leidnud koha paljude hoonete interjöörides. 2022 Ema lapsega, Aulin Rimm E-kunstisalongis Rimm Aulin
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Ema lapsega, Aulin Rimm E-kunstisalongis
Aulin Rimm (1930–1999)

Ema lapsega

1972 Vask. Signatuuriga. 34x20
Alghind: € €600
40. E-Kunstisalongi XXXX oksjon
28.10.2017 Tartu galeriis kell 15

Aulin Rimm sündis 1930. aastal ning alustas kunstiõpinguid Tartus 19aastaselt, lõpetades 1955. aastal skulptorina juba
Tallinnasse viidud Riikliku Kunstiinstituudi. Rimm töötas kogu
aeg Tartus, võites suure tunnustuse eelkõige portretistina. Tema
töödes valitseb ühelt poolt õrnus ja lüürika, mis on iseloomulik
naiste ja laste portreedele, teisalt karmus ja jõulisus, millega
paistavad silma eelkõige meesportreed. Rimmi mitmekesises
loomingus on kaalukas osa fi guuriplastikal ja reljeefk ompositsioonidel,
mis on leidnud koha paljude hoonete interjöörides.Aulin Rimm (1930–1999)
Skulptor, sündis 1930. aastal Võrumaal. Suri 1999. aastal. Alustas kunstiõpinguid Tartu Riiklikus Kunstiinstituudis 1949. aastal ning lõpetas ERKI 1955. aastal. 1956. aastast Kunstnike Liidu liige. Tuntud eelkõige portretistina. Varasemais teoseis üldistatud tahuline vorm asendus 1960. aastate keskel tundlikuma ja nüansirikkamaga. Figuuriplastikast paistavad silma dekoratiivsed lüürilised naisaktid ja abstraktses laadis teosed.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Ema lapsega, Aulin Rimm

Aulin Rimm (1930–1999) Ema lapsega 1972 Vask Signatuuriga Aulin Rimm sündis 1930. aastal ning alustas kunstiõpinguid Tartus 19aastaselt, lõpetades 1955. aastal skulptorina jubaTallinnasse viidud Riikliku Kunstiinstituudi. Rimm töötas koguaeg Tartus, võites suure tunnustuse eelkõige portretistina. Tematöödes valitseb ühelt poolt õrnus ja lüürika, mis on iseloomuliknaiste ja laste portreedele, teisalt karmus ja jõulisus, millegapaistavad silma eelkõige meesportreed. Rimmi mitmekesisesloomingus on kaalukas osa fi guuriplastikal ja reljeefk ompositsioonidel,mis on leidnud koha paljude hoonete interjöörides.

Ema lapsega, Aulin Rimm E-kunstisalongis

Rimm Aulin
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük