Akt, Richard Sagrits E-kunstisalongis Richard Sagrits on tuntud eelkõige maastikumaalijana, kelle üheks peateemaks olid merevaated. Pallaslasena oli ta saanud oma õpetajatelt kaasa hea maalikoolituse. Erinevad ajastud avaldasid mõju ka Sagritsa maalilaadile, mis sotsrealismi tingimustes muutus detailitäpseks ja kuivaks. 1950ndate lõpp tõi kaasa muudatused Sagritsa loomingusse, nüüd ühinesid realistlik meisterlikkus ja varasemate aastate võluv maalilisus. Richard Sagrits maalis tihti ka aktietüüde, mis on nauditavad oma vahetuse ja sensuaalsusega. 2000 Akt, Richard Sagrits E-kunstisalongis Sagrits Richard
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Akt, Richard Sagrits E-kunstisalongis
Richard Sagrits (1910 - 1968)

Akt

1964 Õli, papp. 36,5X50,5. Signatuuriga.
Alghind: € 19500/€1246, lõpphind: € 36 500/ 2 333
15. Meistri puudutus
09.11.2005 Tallinn, Mustpeade maja

Richard Sagrits on tuntud eelkõige maastikumaalijana, kelle üheks peateemaks olid merevaated. Pallaslasena oli ta saanud oma õpetajatelt kaasa hea maalikoolituse. Erinevad ajastud avaldasid mõju ka Sagritsa maalilaadile, mis sotsrealismi tingimustes muutus detailitäpseks ja kuivaks. 1950ndate lõpp tõi kaasa muudatused Sagritsa loomingusse, nüüd ühinesid realistlik meisterlikkus ja varasemate aastate võluv maalilisus. Richard Sagrits maalis tihti ka aktietüüde, mis on nauditavad oma vahetuse ja sensuaalsusega.Richard Sagrits (1910 - 1968)
Sündinud 1910. aastal Virumaal. Suri 1968. aastal Tallinnas. 1928. aastal astus joonistusõpetaja A. Sivadi õhutusel Riigi Kunsttööstuskooli, kus õppis R. Nymani juures dekoratsioonimaali ja G. Reindorfi juures graafikat. Läks 1930 üle Pallasesse ning jätkas maaliõpinguid N. Triigi ateljees ja graafikaõpinguid A. Vabbe juhendusel. Lõpetanud Pallase 1936 töötas vabakunstnikuna. Loomingu paremiku moodustavad maastiku- ja meremaalid, neis avaldub pallaslik värvikultuur. 1940. aastate teisel poolel maalis põhiliselt rannamaastikku ja olustikku. Käsitles kalurielu ja mereteemat ka graafikas.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Akt, Richard Sagrits E-kunstisalongis

Richard Sagrits (1910 - 1968) Akt 1964 Õli, papp 36,5X50,5 Richard Sagrits on tuntud eelkõige maastikumaalijana, kelle üheks peateemaks olid merevaated. Pallaslasena oli ta saanud oma õpetajatelt kaasa hea maalikoolituse. Erinevad ajastud avaldasid mõju ka Sagritsa maalilaadile, mis sotsrealismi tingimustes muutus detailitäpseks ja kuivaks. 1950ndate lõpp tõi kaasa muudatused Sagritsa loomingusse, nüüd ühinesid realistlik meisterlikkus ja varasemate aastate võluv maalilisus. Richard Sagrits maalis tihti ka aktietüüde, mis on nauditavad oma vahetuse ja sensuaalsusega.

Akt, Richard Sagrits E-kunstisalongis

Sagrits Richard
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük