Aiapidu, Henno Arrak E-kunstisalongis Pärast ERKI lõpetamist töötas Arrak kunstnikuna Üleliidulise Kaubanduspalati Eesti osakonnas ja peakunstnikuna kirjastuses Eesti Raamat. Alates 1970. aastast tegutses vabakutselise kunstnikuna Tallinnas. Kunstnike Liidu koostatud nekroloogis seisab: „1970. aastatel lõi Arrak terve rea eesti kunstiklassikasse kuuluvaid vabagraafilisi lehti, nende seas ka sügavtrükis „Aiapidu“, mis on kunstniku lüürilisemaid oforte. “ Arrak on maailmakuulsate sümbolite abil loonud omanäolise ruumi, kus kohtuvad unistav armastaja Pierrot, naisakt kui ilu, iha ja unistuse kehastus ning antiiksed viljakuse ja taassünni kujundid. Graafiline leht „Aiapidu“ oli eksponeeritud Henno Arraku 85. juubelile pühendatud graafikanäitusel Toompea lossi kunstisaalis. 2021 Aiapidu, Henno Arrak E-kunstisalongis Arrak Henno
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
Aiapidu, Henno Arrak E-kunstisalongis
Henno Arrak (1930–2017)

Aiapidu

1971. Ofort, paber. Ava 37x40,5. Signatuuriga.
Alghind: € €750, lõpphind: € 1100
49. E-Kunstisalongi XLIX oksjon
27.03.2022 Tartu galeriis kell 13

Pärast ERKI lõpetamist töötas Arrak kunstnikuna Üleliidulise Kaubanduspalati Eesti osakonnas ja peakunstnikuna kirjastuses Eesti Raamat. Alates 1970. aastast tegutses vabakutselise kunstnikuna Tallinnas. Kunstnike Liidu koostatud nekroloogis seisab: „1970. aastatel lõi Arrak terve rea eesti kunstiklassikasse kuuluvaid vabagraafilisi lehti, nende seas ka sügavtrükis „Aiapidu“, mis on kunstniku lüürilisemaid oforte.“ Arrak on maailmakuulsate sümbolite abil loonud omanäolise ruumi, kus kohtuvad unistav armastaja Pierrot, naisakt kui ilu, iha ja unistuse kehastus ning antiiksed viljakuse ja taassünni kujundid. Graafiline leht „Aiapidu“ oli eksponeeritud Henno Arraku 85. juubelile pühendatud graafikanäitusel Toompea lossi kunstisaalis.Henno Arrak (1930–2017)
Graafik, sündis 1930. aastal Tallinnas. Õppis 1957. aastast ERKI-s, lõpetas selle 1963 raamatugraafika erialal. Rõhutanud figuraalseis illustratsioonides olukorra dramatismi ja karakterite eripära (R. Sirge “Maa ja rahvas“). Suri 2017. aastal.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Aiapidu, Henno Arrak E-kunstisalongis

Henno Arrak (1930–2017) Aiapidu 1971 Ofort, paber Pärast ERKI lõpetamist töötas Arrak kunstnikuna Üleliidulise Kaubanduspalati Eesti osakonnas ja peakunstnikuna kirjastuses Eesti Raamat. Alates 1970. aastast tegutses vabakutselise kunstnikuna Tallinnas. Kunstnike Liidu koostatud nekroloogis seisab: „1970. aastatel lõi Arrak terve rea eesti kunstiklassikasse kuuluvaid vabagraafilisi lehti, nende seas ka sügavtrükis „Aiapidu“, mis on kunstniku lüürilisemaid oforte.“ Arrak on maailmakuulsate sümbolite abil loonud omanäolise ruumi, kus kohtuvad unistav armastaja Pierrot, naisakt kui ilu, iha ja unistuse kehastus ning antiiksed viljakuse ja taassünni kujundid. Graafiline leht „Aiapidu“ oli eksponeeritud Henno Arraku 85. juubelile pühendatud graafikanäitusel Toompea lossi kunstisaalis.

Aiapidu, Henno Arrak E-kunstisalongis

Arrak Henno
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük