59 Sügisene natüürmort, Elsa Maali- ja teatrikunstnik Elsa Starèenko-Silm on alates 1950. aastate algusest esinenud näitustel esmajoones just natüürmortidega, kuid vähemal määral viljelenud ka maastiku- ja meremaali. Tema maalilaadile on omane kompositsiooniline lihtsus ja atraktiivne värvikäsitlus, mis nähtub ka antud teosest „Sügisene natüürmort“. Maal võlub on koduse interjöör ja atmosfääriga - lihtne saialillekimp ning aiasaadused köögilaual mõjuvad nostalgiliselt. Teos on suurepäraseks näiteks Elsa Starèenko-Silma maitsekast komponeerimisoskusest ja värvitajust. Eriliselt tähelepanelik tasub olla tema võimel kujutada nii käegakatsutavaid materjale (klaas, kangas jm) kui ka silmale nähtamatut õhuvärelust, mis laseb vaatajal aimata, millise ajahetkega on tegemist. Aastaaegade vaheldumisest kõnelevad tema natüürmortide keskmesse tõstetud viljad ja aialilled. 2007 59. Sügisene natüürmort, Elsa Starèenko-Silm E-kunstisalongis Star?enko-Silm Elsa
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
59. Sügisene natüürmort, Elsa Starèenko-Silm E-kunstisalongis
Elsa Starèenko-Silm (1925–2018)

59. Sügisene natüürmort

1957. Õli, lõuend. 45x60. Signatuuriga.
Alghind: € 1500
53. E-Kunstisalongi LIII oksjon
13.04.2024 Tartu galeriis kell 13

Maali- ja teatrikunstnik Elsa Starèenko-Silm on alates 1950. aastate algusest esinenud näitustel esmajoones just natüürmortidega, kuid vähemal määral viljelenud ka maastiku- ja meremaali. Tema maalilaadile on omane kompositsiooniline lihtsus ja atraktiivne värvikäsitlus, mis nähtub ka antud teosest „Sügisene natüürmort“. Maal võlub on koduse interjöör ja atmosfääriga - lihtne saialillekimp ning aiasaadused köögilaual mõjuvad nostalgiliselt.
Teos on suurepäraseks näiteks Elsa Starèenko-Silma maitsekast komponeerimisoskusest ja värvitajust. Eriliselt tähelepanelik tasub olla tema võimel kujutada nii käegakatsutavaid materjale (klaas, kangas jm) kui ka silmale nähtamatut õhuvärelust, mis laseb vaatajal aimata, millise ajahetkega on tegemist. Aastaaegade vaheldumisest kõnelevad tema natüürmortide keskmesse tõstetud viljad ja aialilled.Elsa Starèenko-Silm (1925–2018)
Teatrikunstnik, sündinud 1925. aastal Järvamaal, surnud 2018.a. Maalimist õppinud 1945 Tallinna Riiklikus Tarbekunsti Instituudis, 1951 lõpetas ERKI. Kunstnike Liidu liige aastast 1952.
59. Sügisene natüürmort, Elsa Starèenko-Silm E-kunstisalongis


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

59 Sügisene natüürmort, Elsa

Elsa Starèenko-Silm (1925–2018) 59 Sügisene natüürmort 1957 Maali- ja teatrikunstnik Elsa Starèenko-Silm on alates 1950. aastate algusest esinenud näitustel esmajoones just natüürmortidega, kuid vähemal määral viljelenud ka maastiku- ja meremaali. Tema maalilaadile on omane kompositsiooniline lihtsus ja atraktiivne värvikäsitlus, mis nähtub ka antud teosest „Sügisene natüürmort“. Maal võlub on koduse interjöör ja atmosfääriga - lihtne saialillekimp ning aiasaadused köögilaual mõjuvad nostalgiliselt.Teos on suurepäraseks näiteks Elsa Starèenko-Silma maitsekast komponeerimisoskusest ja värvitajust. Eriliselt tähelepanelik tasub olla tema võimel kujutada nii käegakatsutavaid materjale (klaas, kangas jm) kui ka silmale nähtamatut õhuvärelust, mis laseb vaatajal aimata, millise ajahetkega on tegemist. Aastaaegade vaheldumisest kõnelevad tema natüürmortide keskmesse tõstetud viljad ja aialilled.

59. Sügisene natüürmort, Elsa Starèenko-Silm E-kunstisalongis

Star?enko-Silm Elsa
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük