38 Linnavaade pargiga, Hans Hans Mets on on õppinud Pallases Nikolai Triigi juhendamisel. Edasi suundus ta õppima arhitektuuri T¹ehhoslovakkias ja ©veitsis. Sõjajärgsetel aastatel emigreerus Mets Saksamaale ning puutus kokku sealsete eesti kunstnikega ja võttis osa Eesti Kujutavkunstnike Keskuse tööst ning näitustest. Saksamaalt suundus ta edasi Ameerika Ühendriikidesse, ning elas seal kuni surmani. New Yorgis osales Mets ka kohalike eestlaste kunstielus ning võttis aktiivselt osa ka sealsetest näitustest. 2020 38. Linnavaade pargiga, Hans Mets E-kunstisalongis Mets Hans
Anno 1997
Eesti kunsti esindusgalerii E-Kunstisalong alustas tööd jaanuaris 1997 ja on kõige vanem eragalerii Eestis. Galerii on korraldanud oksjone 26 aastat, järjekorras on tulemas 53.oksjon. E-Kunstisalong tegeleb eesti kunstiklassika ja kaasaegse kunsti müügiga ning näituste korraldamisega.

E-poest ostetud teosed saadame teieni kulleriga
1-3 tööpäeva jooksul. Transport alates 20 €.
38. Linnavaade pargiga, Hans Mets E-kunstisalongis
Hans Mets (1909–1981)

38. Linnavaade pargiga

1946. Õli, lõuend. 52,5x70,5. Signatuuriga. Säilinud originaalraam.
Alghind: € 1100
51. E-Kunstisalongi LI oksjon
29.04.2023 Tartu galeriis kell 13

Hans Mets on on õppinud Pallases Nikolai Triigi juhendamisel. Edasi suundus ta õppima arhitektuuri T¹ehhoslovakkias ja ©veitsis. Sõjajärgsetel aastatel emigreerus Mets Saksamaale ning puutus kokku sealsete eesti kunstnikega ja võttis osa Eesti Kujutavkunstnike Keskuse tööst ning näitustest. Saksamaalt suundus ta edasi Ameerika Ühendriikidesse, ning elas seal kuni surmani. New Yorgis osales Mets ka kohalike eestlaste kunstielus ning võttis aktiivselt osa ka sealsetest näitustest.Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel. Vaata veebis või tule galeriisse vaatama!


Head Eesti kunsti

Eesti kunsti müük, kunstigalerii, kunstioksjonid, vanem Eesti kunst, kaasaegsed Eesti kunstinkud. Eesti maal, graafika, skulptuur, terrakota, akvarell, õlimaal ja pastell.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti, kureerib näitusi ning annab välja kunstialbumeid.


Eesti kunstioksjonid

Kas teadsid, et E-kunstisalong on Eesti vanim järjepidevalt tegutsev galerii, mis on pidevalt korraldanud kunstioksjoneid. Tule kindlasti osalema kevadoksjonile ja sügisoksjonile!

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

38 Linnavaade pargiga, Hans

Hans Mets (1909–1981) 38 Linnavaade pargiga 1946 Hans Mets on on õppinud Pallases Nikolai Triigi juhendamisel. Edasi suundus ta õppima arhitektuuri T¹ehhoslovakkias ja ©veitsis. Sõjajärgsetel aastatel emigreerus Mets Saksamaale ning puutus kokku sealsete eesti kunstnikega ja võttis osa Eesti Kujutavkunstnike Keskuse tööst ning näitustest. Saksamaalt suundus ta edasi Ameerika Ühendriikidesse, ning elas seal kuni surmani. New Yorgis osales Mets ka kohalike eestlaste kunstielus ning võttis aktiivselt osa ka sealsetest näitustest.

38. Linnavaade pargiga, Hans Mets E-kunstisalongis

Mets Hans
www.e-kunstisalong.ee © 2024 E-kunstisalong OÜ » Hea Eesti kunsti ost ja müük