¾ pirni, Mai Vomm-Järve Mai Vomm-Järve on kodupublikule peaaegu tundmatu nimi. Tema töid on Eestis esitletud vaid mõnel näitusel. 1995. a. aitas ta organiseerida A. H. Tammsaare Majamuuseumis näitust “August Vomm ja perekond" ja 1998. a. Rakvere Muuseumis suguvõsa näitust “Mölderid ja Vommid". Tegu on Kanada eestlasega, kes nüüd juba aastaid on juhtinud Torontos tegutsevat Kanada Eesti Kunstnike Koondist. Mai Vomm-Järve sündis pallaslastest skulptori August Vommi ja maalikunstniku Benita Vommi tütrena. Sõja-aastatel lahkus ta koos ema ja vennaga Eestist. Kunstiõpetust sai M. Vomm-Järve oma emalt ja vend Antsult, kes oli maalikunstnik ja skulptor. M. Vomm-Järvele on omane dekoratiivne koloriit ja lihtsustatud vorm, mida näeb ka vaimukas kompositsioonis “3/4 pirni". E-Kunstisalongi XXXVIII oksjon ¾ pirni, Mai Vomm-Järve E-kunstisalongis Vomm-Järve Mai
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni.
¾ pirni, Mai Vomm-Järve E-kunstisalongis

¾ pirni

1996 Akrüül, lüuend. Signatuuriga. 76 x 76
Alghind: 10 000/ € 639
17. Meistri kiituseks
11.10.2006 Tallinn, Mustpeade Maja

Mai Vomm-Järve on kodupublikule peaaegu tundmatu nimi. Tematöid on Eestis esitletud vaid mõnel näitusel. 1995.a. aitas taorganiseerida A. H. Tammsaare Majamuuseumis näitust “AugustVomm ja perekond" ja 1998.a. Rakvere Muuseumis suguvõsanäitust “Mölderid ja Vommid". Tegu on Kanada eestlasega, kesnüüd juba aastaid on juhtinud Torontos tegutsevat Kanada EestiKunstnike Koondist.
Mai Vomm-Järve sündis pallaslastest skulptori August Vommi jamaalikunstniku Benita Vommi tütrena. Sõja-aastatel lahkus takoos ema ja vennaga Eestist. Kunstiõpetust sai M.Vomm-Järveoma emalt ja vend Antsult, kes oli maalikunstnik ja skulptor.M.Vomm-Järvele on omane dekoratiivne koloriit ja lihtsustatudvorm, mida näeb ka vaimukas kompositsioonis “3/4 pirni".Mai Vomm-Järve
Mai Vomm-Järve sündis pallaslastest skulptori August Vommi jamaalikunstniku Benita Vommi tütrena. Sõja-aastatel lahkus takoos ema ja vennaga Eestist. Kunstiõpetust sai Mai Vomm-Järveoma emalt ja vend Antsult, kes oli maalikunstnik ja skulptor.Vomm-Järvele on omane dekoratiivne koloriit ja lihtsustatudvorm. Näitustel hakkas Mai Vomm-Järve esinema alates 1960. aastast.1991. aastal valiti ta Kanada Eesti Kunstnike Koondise esimeheks, tema eestvedamisel ontoimunud mitmeid näitusi ja antud välja kunstikoondise albumeid.


Teosed oksjonitelViimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

¾ pirni, Mai Vomm-Järve

Mai Vomm-Järve ¾ pirni 1996 Akrüül, lüuend Signatuuriga Mai Vomm-Järve on kodupublikule peaaegu tundmatu nimi. Tematöid on Eestis esitletud vaid mõnel näitusel. 1995.a. aitas taorganiseerida A. H. Tammsaare Majamuuseumis näitust “AugustVomm ja perekond" ja 1998.a. Rakvere Muuseumis suguvõsanäitust “Mölderid ja Vommid". Tegu on Kanada eestlasega, kesnüüd juba aastaid on juhtinud Torontos tegutsevat Kanada EestiKunstnike Koondist.
Mai Vomm-Järve sündis pallaslastest skulptori August Vommi jamaalikunstniku Benita Vommi tütrena. Sõja-aastatel lahkus takoos ema ja vennaga Eestist. Kunstiõpetust sai M.Vomm-Järveoma emalt ja vend Antsult, kes oli maalikunstnik ja skulptor.M.Vomm-Järvele on omane dekoratiivne koloriit ja lihtsustatudvorm, mida näeb ka vaimukas kompositsioonis “3/4 pirni".

¾ pirni, Mai Vomm-Järve E-kunstisalongis

Vomm-Järve Mai
www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük