oksjoniuudis Sügisoksjoni kollektsioon on koostatud. Kodulehel /oksjonid/ alt on võimalik seda vaadata 1. oktoobrist. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi (v. a. elavad kunstnikud) ja varustatud se. . Anname teada, kui kataloogid trükist tulevad ja on galeriis saadaval oksjoniuudis
Anno jaanuar 1997
Tere tulemast Eesti kunsti esindusgaleriisse
Tehase 16, Tartu E-Kaubamajas,
Avatud: E–R 10–18 ja L 10–16
Kõik kodulehel olevad teosed on galeriis saadaval.
Ostude saatmine uksest ukseni 1-2 tööpäeva jooksul. Hind Eesti piires 20 eurot.

oksjoniuudis

Sügisoksjoni kollektsioon on koostatud. Kodulehel /oksjonid/ alt on võimalik seda vaadata 1.oktoobrist. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi (v.a. elavad kunstnikud) ja varustatud se..

Sügisoksjoni kollektsioon on koostatud. Kodulehel /oksjonid/ alt on võimalik seda vaadata 1.oktoobrist. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi (v.a. elavad kunstnikud) ja varustatud sertifikaadiga. Alates 8.oktoobrist saab väljapanekuga tutvuda E-Kunstisalongis. Anname teada, kui kataloogid trükist tulevad ja on galeriis saadaval.


Viimati lisatud teosedOtsi konkreetset autorit nime või nimeosa järgi.
Täisnimekiri on nähtav ülal lingi Autorid kaudu.

Vaata tehnikate järgi  —  

Vaata teemade järgiKunsti ost ja müük
E-Kunstisalong pakub laias valikus klassikalist ja modernset kunsti. Enamik galeriis müügil olevaid töid on üleval ka koduleheküljel.

Alates 1997. aastast
Galerii alustas tööd jaanuaris 1997. E-Kunstisalong korraldab oksjone, müüb kunstiklassikat ja kaasaegset kunsti ning kureerib näitusi.

Vaata ka galerii tegemisi Facebookis

Kontaktandmed
E-Kunstisalong OÜ, reg. 11699523,
Tehase 16, Tartu, 50107 
E-mail 
Kontakttelefon (+372) 7366 777

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

oksjoniuudis

Sügisoksjoni kollektsioon on koostatud Kodulehel /oksjonid/ alt on võimalik seda vaadata 1 Sügisoksjoni kollektsioon on koostatud. Kodulehel /oksjonid/ alt on võimalik seda vaadata 1.oktoobrist. Kõik teosed on läbinud ekspertiisi (v.a. elavad kunstnikud) ja varustatud se..

oksjoniuudis

www.e-kunstisalong.ee © 2018 E-kunstisalong OÜ » Kunsti ost ja müük